Леськів Нестор

 
Леськів Нестор 13.08.2007 р.н.,
Діагноз: Ембріональна рабдоміосаркома.

Новини:   22.03.2016.

            Нестору 8 років, він світла, сонячна, надзвичайно дружелюбна дитина. Хлопчик з Дрогобича, і коли школа, де навчається Нестор, намагалась допомогти їм зібрати кошти на лікування – то безліч людей, що допомагали, казали – ми знаємо цього хлопчика!

            Нестор перейшов в третій клас, його вподобання охоплюють майже все – від музики – до авіамоделювання :) Математика, малювання, трудове навчання, бойовий гопак, гра на флейті, гурток «Юного техніка» і збирання моделей літаків – на все стане натхнення восьмирічному хлопчику! І на фоні цього безліч друзів і знайомих, бо Нестор надзвичайно комунікабельний і активний хлопчик.

            Та минулого літа сталась біда. Почалось все дуже несподівано – у Нестора почало косити очко, батьки подумали, що дитину продуло, і лікарі районної поліклініки, на жаль, підтримали цю версію. Два тижня хлопчику  не могли поставити діагноз, аж поки не скерували його на МРТ. Обстеження виявило гігантську пухлину (5см х 5см …).

            Це була п’ятниця, вечір і в поліклініці на Дністерській вже нікого не було, а до понеділка батьки вже рванули з дитиною в Київ, в інститут ЛОР. Там Нестору зробили біопсію і скерували в НІР з попереднім діагнозом Рабдоміосаркома. НІР діагноз підтвердив.

            Лікуватись Нестора скерували до Львова, у ЗУСДМЦ, де хлопчик і пройшов вже 8 блоків хімії. Перший блок був найважчий – Нестор 11 днів провів в реанімації, шансів майже не давали… Та в один з тих важких днів Нестор посміхнувся – і з тих пір все пішло на краще!

            Зараз хлопчику залишилось пройти один блок ХТ за тиждень і 6 місяців підтримуючої хімії Ендоксаном та Вінорельбіном. На блок потрібно1 упаковку таблетованого Ендоксану і  2 флакончика Вінорельбіну по 50мг, вартістю 3500-4000 грн за один, і таких блоків планується шість.

            Коштів у батьків немає, адже на весь курс ХТ вони самотужки купували Дактиноміцин, якого немає ні в лікарні, ні в продажі в Україні. І Ендоксану, на жаль, також немає ні в лікарні, ні в Україні. Вінорельбіну немає в лікарні, і будемо сподіватись, що за місяць, коли він буде потрібний Нестору – він хоча б буде в продажі…

            Будь ласка, допоможіть нашому світлому хлопчику завершити лікування! Нестор ніколи не сидить без діла, йому все цікаво і все потрібно, дуже любить наші творчі зайняття, і дуже сумує, що рідко на них попадає :) Цій родині дуже-дуже потрібна допомога, самотужки знайти кошти на лікування синочка вони вже не спроможні, адже всі рідні і близькі, хто міг – вже допомогли і тепер надія лише на небайдужих людей.

            Дуже потрібна допомога!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02