Мальон Михайло

Мальон Михайло

Мальон Михайло, 18.11.1995 р.н.
Діагноз - Синовіальна саркома лівої стопи. Рецидив.

Новини:

Новина 19.05.2011

Новина 22.03.2011

Михайлу 15 років, він розумний і привабливий, вельми дорослий молодий чоловік і, в той же час, дуже веселий хлопчик. Любить футбол, вірніше, зараз любить читати про футбол, у хлопця порушення функцій опорно-рухового апарату - це якщо з медичної точки зору, а з точки зору обивателя все простіше - Михайло не ходить без милиць.

Захворів Михайлик ще два роки тому, тоді хлопця прооперували й видалили пухлину в стопі, але біль не пройшов. А в липні 2010 діагностували рецидив.

З січня 2011 по сьогоднішній день Михайло проходить хіміотерапію в хірургії ЗУСДМЦ.

У відділенні Михайло майже весь час один, тато приїжджає лише на хімію, але не тому, що не хоче бути з сином, а тому, що вдома чекає молодший і доглянути за ним нікому. Два роки тому померла мама, а зараз - бабуся. Родині доводиться зовсім не просто. Але Михайло не скаржиться, ні! У нього завжди все добре чи нормально, навіть коли все погано і зовсім ненормально ...

Хлопець дійсно великий молодець - завжди в курсі, що і коли йому буде треба, навіть тато каже, що про свою хворобу Михайло знає чи не більше, ніж він.

Безліч препаратів доводиться купувати самостійно - Месна і Осетрон на цей блок обійшлися в 1500 гривень, МРТ ноги з контрастом - 700 гривень. Зараз знадобиться Грастим, за планом чергове МРТ на початку квітня. А попереду ще тривалий курс лікування. Звичайно ж, татостарається, намагається щось заробити, ростить молодшого сина, мотається між Івано-Франківськом і Львовом.

Фінансова допомога дуже потрібна, матеріальне становище сім'ї дуже скромне, а лікування складне і дороге. Так само потрібна підтримка для нашого сміливого хлопчика, повірте, в лікарні без мами і тата дуже не комфортно, навіть якщо ти всіма любимий. Михайлик любить літературу про футбол - книги, журнали. Читає українською, російською та англійською мовами. Якщо хтось захоче порадувати хлопця - ми завжди готові доставити подарунок до лікарні :)

Дуже потрібна допомога!