Маркус Люба

Маркус Люба, 09.07.2010 р.н.

Діагноз: Медулобластома.

Новини: 15.07.2015.  14.03.2015.  06.11.2014.

Любі 4 роки, вона обожнює коників, любить розповідати мамі казки та віршики, і намагається всіляко їй допомагати. Зараз дівчинка у лікарні, веде боротьбу з важкою недугою – пухлиною мозку.

Захворіла дівчинка в лютому цього року, лежала в різних дитячих лікарнях, весь час дівчинку мучила страшна блювота, доходило до 5 разів на день, та більше місяця їй не могли встановити діагноз. Аж поки Люба не потрапила в реанімацію на Орлика – тоді зробили КТ, а згодом і МРТ і виявили утвір. Дівчинці одразу поставили шунт, а за півтора тижні там же ж, на Орлика, прооперували.

З результатами гістології дівчинку скерували на Дністерську в ЗУСДМЦ, тут у відділенні хірургії Люба розпочала лікування – їй призначили 12 блоків хіміотерапії і променеву. Зараз позаду вже 6 блоків. Попереду ще 6 і променева. У вересні планується МРТ голови та спинного мозку з контрастом, яке покаже, чи допомагає лікування.

Люба дуже добра, привітна дівчинка і мамина помічниця, обожнює старшого братика Юрчика, хлопчику 6 років, зараз вони дуже дружні і Люба завжди його захищає перед батьками, коли братик щось накоїть :) Юрчик, звісно, відповідає їй взаємністю, особливо тепер, коли Люба так серйозно захворіла.

Дівчинка дуже любить коників – живих, іграшкових, намальованих – всяких! Любить мультфільм про баранчика Шона і всі мультфільми, де є коники, звісно :) Раніше дуже любили, щоб мама розповідала їй казочки, а тепер охоче розповідає казочки сама :)

Люба проходить курс метотрексату – це і для неї також ви допомогли нам придбати набір реактивів для визначення рівня метотрексату в крові, і за це вам окрема подяка від Люби і її батьків.

На початку вересня дівчинці потрібно буде пройти МРТ вартістю близько 2000 гривень і дівчинка також потребуватиме нашої допомоги, бо для сім’ї з двома малими дітками, нажаль, це велика сума… До того ж, це лише середина шляху.

Допоможіть пройти лікування!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02