Молодняк Роксолана

Молодняк Роксолана

Молодняк Роксолана, 1993 р.н.

Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія. Ремісія. Двобічний асептичний некроз голівок стегнових кісток.  

Новини:   04.01.2013.   03.03.2009.  20.02.2009.  26.08.2008.       
 
 
                 Майже пять років тому Ляні діагностували гострий лімфобластний лейкоз – два роки дівчинка боролась зі страшною хворобою і перемогла. Страшно згадувати ті часи…
                 Роксолана з містечка Долина Івано-Франківської області, лікування проходила у Львові, в Обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні – так раніше називався  ЗУСДМЦ. Лікування було складним і обходилось надзвичайно дорого для дівчинки з іншої області, доводилось купувати все – від бинтів до дорогих препаратів хіміотерапії. Та на допомогу Ляні прийшли дуже багато небайдужих людей і дівчинка досягла стійкої ремісії.
                Минуло два роки після закінчення лікування і на долю Лянки випало ще одне випробування. Численні ускладнення після важкого і тривалого лікування вилились у двобічний асептичний некроз голівок стегнових кісток.
                Роксолана потребує термінової операції по заміні стегнових суглобів сучасними ендопротезами фірми «Zimmer». Вартість протезів – 102 600 гривень. Ще 13 000 гривень обійдеться перебування у Чернівецькому Центрі протезування та ортопедії і супутні препарати.
 
 
 
              Коштів у сім’ї немає, мама сама виховує Роксолану з двох років. Без цієї операції Лянка не зможе ходити, а для молодої чарівної дівчинки гіршого годі і уявити.
 
 
               Лянка справжній боєць, ми досі згадуємо ту веселу, невгамовну дівчинку, якою вона була кілька років тому, як сміялась і жартувала під час хімії, коли не було сил навіть піднятись з ліжка… Не дивно, що вона здолала рак, як і не дивно, що стільки небайдужих людей допомагали їй у цій боротьбі.
             Зараз Роксолана знову потребує допомоги. З кожним днем дівчинці все важче ходити і все більше їй докучає біль.
               Ціна питання – 115 600 гривень! 


Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02