Мицко Софія

 
Мицко Софія, 27.02.2005 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:  06.11.2014.

                Софії 9 років, вона живе в Золочиві, навчається у 4 класі. Софія дуже романтична дівчинка, ходить в музичну школу, грає на скрипці, ходить в гурток англійської мови, мріє займатись танцями і дуже любить малювати. Малює переважно квіти і свою сім’ю – маму, батька, себе і старшого братика.

                Так було донедавна, поки цієї осені Софійці не діагностували  лейкемію. Відбулось це кілька тижнів тому, від 20 жовтня Софія у гематології. Зараз дівчинка вже почала лікування, в перспективі їй потрібна пересадка кісткового мозку і, нажаль, вже відомо що ніхто з родини як донор не підійшов.

                Для рідних і близьких дівчинки діагноз прозвучав як грім серед ясного неба, дуже важко знайти в собі сили, щоб усвідомити, що це відбулося з твоєю дитиною –  ніхто не може бути готовим до такого діагнозу… Зараз родина зосереджена на одному – врятувати Софію!

                Ліки для дівчинки наразі є в лікарні, та оскільки попереду тривале лікування і багато блоків хіміотерапії, то лікарі вже просять придбати для Софії вшивний катетер Бровіак. Вартість катетера 2670 гривень, і потрібен він за тиждень-два, бо перший блок дівчинка ще пройде зі звичайним, та надалі без вшивного ніяк.

                Лікування триватиме довго, і без допомоги небайдужих людей не обійтися. Будь ласка, допоможіть Софійці розпочати лікування!

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02