Нальотова Вероніка 17.04.2001 - 29.11.2011

Нальотова Вероніка

Нальотова Вероніка, 17.04.2001 р.н.
Діагноз: Примітивна нейроектодермальна пухлина м'яких тканин спини.

Новини: 05.12.2011.  09.11.2011.  02.11.2011.  16.09.2011.  02.09.2011.   15.08.2011.   23.08.2011. 

У відділенні хірургії ЗУСДМЦ проходить лікування тендітна дівчинка з великими сумними очима. Дівчинку звати Вероніка Нальотова. У квітні їй виповнилося 10 років, вона на «відмінно» закінчила 4 клас і повинна була б зараз догулювати літні канікули. Але життя, як часом буває, внесло свої корективи.

На початку літа Вероніка почала скаржитися на біль у лівій нозі, у дівчинки навіть змінилася хода, батьки забили тривогу. Почалися різноманітні обстеження, і МРТ показало пухлину в спині ...

Лікарі одноголосно сказали, що необхідна операція. 4 липня Вероніку прооперували в Києві, в інституті нейрохірургії. Операція була дуже складною і травматичною. Пухлина проросла в спинномозковій канал та заочеревний простір, видалити її повністю не вдалося. Після операції Вероніку направили до Львова проходити хіміотерапію. У відділення вона поступила з сильними болями, оскільки пухлина продовжувала зростати. У дівчинки паралізовані ніжки, вона не може ні ходити, ні сидіти, ні навіть перевернутися на спину, тільки лежить на боці, як правило, відвернувшись до стіни, наодинці зі своїми сумними думками.

Однак, перша хімія вже дала результат - пухлина, яку було видно неозброєним оком, зменшилася, і, що найголовніше, пройшли нестерпні болі. Але, хоч лікування і допомагає, Вероніка дуже слабенька, аналізи піднімалися дуже неохоче, вводили фактори росту, зараз потрібні антибіотики.

Вероніка багатогранна дівчинка, у неї дуже багато друзів, вона займається в драматичному гуртку в Будинку Творчості, любить складати орігамі та вишивати, чудово вчиться, слухняна і товариська.

Тепер, коли Вероніка в лікарні, сім'я опинилася в дуже складному становищі. Працює тільки тато, мама цілодобово з Веронікою, а вдома є ще молодша сестричка Діанка, 6 років. На жаль, у сестрички проблеми зі слухом і вона потребує постійної уваги і спілкуванні, щоб навчитися розмовляти.

Батьки Вероніки прості скромні люди. Зараз їм дуже складно, адже лікування вимагає не малих витрат. Поки що препарати хіміотерапії та фактори росту для дівчинки ми купили з резервних коштів. Але, на подальше лікування грошей немає, а оскільки Вероніка не встає і у дівчинки порушені функції тазових органів, то крім основних препаратів, потрібно купувати ще дуже багато супроводжуючих і всіляких розходників, щоб забезпечити Вероніці необхідний комфорт, якщо це слово взагалі доречно для паралізованого дитини ...

Сім'я дуже потребує допомоги. Лікування тільки почалося - попереду ще довгий і непростий шлях. Двоє дітей інвалідів для однієї звичайної сім'ї - це дуже складно.

Будь ласка, підтримайте Вероніку!