Николишин Дмитро

 
Николишин Дмитро, 17.05.2004 р.н.
Діагноз: Лімфома Годжкіна
 
Новини:   14.03.2015.

Дмитрику 10 років, він веселий, усміхнений, вихований хлопчик. Дмитрик народився і виріс в селі, звик багато часу проводити на природі, коло лісу, плавати в озері та грати футбол в полі з друзями, а друзів у Дмитрика багато, бо він дуже компанійський хлопчик. Ну і про навчання також не забуває – дуже любить математику і малювання, навіть ходив у гурток, однак не довго, бо сільський гурток закрився.

До лікарні Дмитрик потрапив у грудні, та ще два роки тому у нього з’явилась гулька на шиї, та тоді після курсу лікування вона безслідно зникла, на жаль, не на завжди…

            В грудні гуля з'явилась знову і хлопчика скерували в гематологію ЗУСДМЦ. Тут у нього виявили запалення лімфовузлів, провели антибактеріальну терапію і з покращеннями  показників відпустили додому. Та вдома Дмитрик пробув кілька днів і з гарячкою повернувся до відділення.

            Подальші обстеження і аналізи дали підозру на лімфому і Дмитрику призначили біопсію, а гістологія підтвердила підозри лікарів. Так хлопчик розпочав хіміотерапію. Зараз перший блок вже позаду і Дмитро піднімає аналізи і готується до наступного блоку. Всього їх планується шість.

            Дмитрик з простої сільської сім'ї, у нього є молодша сестричка Олеся, їй лише два рочки і мама Дмитрика змушена була залишитись вдома з донечкою, а татові довелось оселитися з сином в лікарні. Їм дуже важко і фінансово, бо в лікарнях, нажаль, закінчується все – від дорогого до самого дешевого, і всі ці витрати лягають на плечі батьків, і фізично, бо доводиться їздити між лікарнею і домом, і морально, бо життя поокремо для нормальних сімей зазвичай дається важко…

            На жаль, в наших реаліях, у лікарні закінчується все – розчини, антибіотики, препарати хіміотерапії, дрібні розхідні, а вшивних катетерів ніколи і не було, досі вони ще не закуплялись державою, а потрібні всім малюкам.

            Дмитрику також потрібен вшивний катетер, а надалі знадобиться і осетрон, і глюкоза, і хлорид, і інші супутні препарати. Це якщо все буде добре. А ми дуже хочемо, щоб все було добре! Та допомога хлопчику дуже потрібна, бо без вшивного катетера продовжувати інтенсивну терапію дуже важко.

            Будь ласка, допоможіть пройти лікування цьому усміхненому світлому хлопчику!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02