Нижник Василь

Нижник Василь

Нижник Василь, 14.01.2000г.р.
Діагноз: ПНЕТ м'яких тканин паравертебральной ділянки справа на рівні С1-С4 з проростання в спинномозковой канал, з ураженням С2.

Новини: 18.02.2015.  24.10.2014.  27.12.2013.   20.04.2013.  30.03.2013.  22.03.2013.  02.11.2012.  16.10.2012.  26.06.2012.

            Ва/силькові 12 років, до березня місяця цього року він був звичайною дитиною, їздив на /велосипеді, грав у футбол, ходив до школи, поки випадково на уроці фізкультури в нього не попав м'яч. Здавалося б, з ким не буває, але банальна травма виявилася вісницею великої біди .

            У хлопчика почалися головні болі, тиждень він провів в лікарні за місцем проживання, потім його направили в Охматдит до Львова. Там дитині призначили лікування і виписали додому. Але вдома через два дні стало гірше, посилилися болі в шиї та голові. Педіатр направив Василя до нейрохірурга. Нейрохірург наклав комірець на шийний відділ, і хлопчик знову відправився додому, а через пару днів, із значним погіршенням здоров'я, був госпіталізований у хірургію Міської клінічної дитячої лікарні.


            Там Василько провів два тижні, після повторного МРТ лікарі вирішили оперувати. Після операції хлопчика направили в хірургію ЗУСДМЦ, де призначили і відразу почали капати хімію, зараз хлопчик вже пройшов другий блок.
            Василько весь час лежить, ходити і рухатися йому не можна, так як хвороба «з'їла» хребець, і якщо хлопчик підніметься, то цей самий хребець може зламатися, і тоді, летальний результат неминучий.

            У Василька є старший брат і молодша сестричка, живе він в селі з мамою і бабусею. Жили скромно, а тепер стало взагалі важко. Інші діти залишилися з бабусею, так як мама не може відійти від сина. Хлопчик звик до активного способу життя, любить спорт - футбол, волейбол, любить плавати, дуже любить походи в ліс, з багаттям, пікніком, все як годиться. Звичайно, зараз у лікарняній палаті йому зовсім нелегко ... Хлопчина став замикатися, навіть фотографуватися не захотів.
            Василю капають тромбоконцентрат - значить, потрібні сети за 2600 гривень, капають антибіотики, інфезол, а так як хлопчик змушений лежати, то великі суми щодня йтимуть на забезпечення належної гігієни. А попереду курс хіміотерапії і без допомоги небайдужих людей лікування дитині не пройти.
            Василю дуже потрібна наша допомога, зараз він найважча дитина у відділенні і хоч поки особливих витрат не було, в будь-який момент все може змінитися.

            Допоможіть Василькові перемогти хворобу!

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02