Пецух Софія

 
Пецух Софія, 15.07.2014.р.н.
Діагноз: Злоякісна пухлина язика – рабдоміосаркома.
 
Новини:   26.05.2015
 

Софійка одна з найменших пацієнтів відділення хірургії ЗУСДМЦ. Малеча зовсім крихітка – лише 7 місяців, а позаду вже дві операції і один блок хімії…

            Коли дівчинці був один місяць від народження – у неї виявили кісту кінчика язичка. Тоді було прийнято рішення спостерігати за утворенням. А в грудні кіста різко почала збільшуватись… Батьки звернулись на Орлика в дитячу лікарню. Там Софію прооперували і віддали гістологічний матеріал на дослідження. На жаль, пухлина виявилась злоякісною. Гістологію відправили до Києва, в НІР і поки чекали підтвердження діагнозу, пухлина знову почала рости.

            Виходу не було і дівчинку знову прооперували, і аби не дати хворобі шансів, розпочали хімію. Один блок вже позаду і Софійка готується продовжувати лікування. На тижні їй поставлять вшивний катетер і продовжать терапію.

            Софійка весела і компанійська дівчинка, дуже любить музику і сумує за домом. А вдома її чекають три (!) старших братика :) Найменшому Жені 5 років, середньому Сергію 16 років, а старшому Роману 18 років, і дивлячись на молоду тендітну маму повірити в це дуже важко. Та як доказ мама пред’являє фото своїх хлопчиків і, хочеш  - не хочеш, а доводиться повірити :)

            Софійка четверта дитина в сім’ї, довгоочікувана донечка. Звісно, всі діти хворіють, та ніколи не можна бути готовим, що у твоєї дитини виявлять онкологію… Початковий шок у батьків пройшов – бо потрібно боротись і рятувати Софію. Не всі ліки є в лікарні, багато що доводиться купувати самим, а для сім’ї з чотирма дітьми це дуже і дуже важко.

Софійці не обійтись без допомоги небайдужих людей і ми дуже сподіваємось, що вона цю допомогу отримає.

Допоможіть пройти лікування!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02