Плішка Юрій

 
Плішка Юрій, 05.12.2011 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.

Новини:  09.04.2015.

            Юрчику 4 роки. З вересня місяця він перебуває у відділенні гематології ЗУСДМЦ. Та захворів малюк ще літом, в липні у маленького виявили кишкову інфекцію, тоді аналізи виявили аскарид, та іненсивне лікування не допомогло… Навпаки, малюк став дуже виснажений, втомлювався, зблід, спостерігалась висока температура, підпухли губки.

            Батьки звернулись у дитячу лікарню на Орлика, там лише глянули на аналіз крові і одразу викликали до Юрчика гематолога, а гематолог після огляду сказав терміново переводлити дитину в гематологію ЗУСДМЦ.

            Так Юрчик опинився на Дністровській, і одразу в реанімації…Як тільки стан хлопчика стабілізували, йому поставили вшивний катетер і розпочали інтенсивну хіміотерапію.

            Юрчик дуже компанійський, цікавий хлопчик – любить ігри, книжки, машинки, дуже любить бавитись з дітьми і просто обожнює старшу сестричку Роксолану, дуже важко переносить розлуку і телефонує до неї по кілька разів на день…

            Малюк закінчив другий протокол, попереду ще один. Лікування проходить поволі, не без складнощів – були і аплазії, і реанімації, та Юрчик не здається і не думає відступати. Зараз якраз очікується чергове падіння аналізів, як тільки їх піднімуть – малюк матиме трошки часу перепочити і знову хімія.

            Для продовження лікування Юрчику потрібно дуже багато супровідних препаратів і просто безліч розчинів – літри хлориду натрію та глюкози, що капаються всім дітям до, під час і після хіміотерапії, і яких зараз, нажаль, зовсім нема у лікарні…

            З попередніми блоками батьки справлялись самі, та наразі, в у мовах постійного росту цін, інфляції і кризи в країні, сім’я з двома дітьми не спроможна дати собі раду. А Юрчик дуже хоче повернутись додому, до сестрички, бавитись з дітками, бути здоровим і щасливим. Щоб це все стало можливим – потрібно завершити лікування. А зараз це просто неможливо без допомоги небайдужих людей!

Координатор адресної допомоги                    
Марина Анісімова 050 370 90 02