Репчак Юля

Репчак Юля

Репчак Юля, 03.05.2003г.р.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.

Новини:  26.01.2013.  26.03.2012.   23.03.2012.

            Юлі 8 років. Вона привітна, допитлива і весела дівчинка. Навчається в третьому класі, займається музикою по класу фортепіано.
            Захворіла дівчинка на початку зими, в грудні мама помітила збільшені лімфовузли на шиї на тлі гострого тонзиліту. Батьки звернулися в поліклініку за місцем проживання, Юлі призначили антибіотики, але після курсу лікування лімфовузли не зменшилися. Тоді дівчинку направили на консультацію до гематолога в ЗУСДМЦ.
            Так Юля опинилася на Дністровській. Тут їй діагностували гострий мієлобластний лейкоз і почали лікування.
            Хімію дівчинка проходить більш менш, зараз після чергового блоку ендоксану впали аналізи, і почався жар. На жаль, не всі препарати є в лікарні. Біовен моно доводиться купувати самостійно, як і дорогі антибіотики (меронем, таргоцид). Сети для тромбоконцентрату так само доводиться купувати батькам.
            У Юлі є молодша сестричка. Молода сім'я непогано справлялася з вихованням двох дівчаток, поки Юлінька не захворіла. Лікування вимагає фінансових затрат, не все є в лікарні, аналізи, обстеження в приватних лабораторіях. До того ж, хтось невідривно повинен бути з дитиною в лікарні, в даному випадку це мама.
            Фінансова допомога для Юлі дуже актуальна Вже зараз потрібно біовен моно.
            Допоможіть дівчинці пройти лікування.


Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02