Решетняк Сергій

 
Решетняк Сергій, 25.02.2011 р.н.
Діагноз: Нейробластом
Новони:    24.01.2014.  11.09.2013.  15.03.2013.

            Сергійкові 2 рочки, він ще не вміє толком говорити, але вже натхненно вчить букви. Хлопчик проходить лікування у хірургії з діагнозом нейробластома паравертебральної ділянки зліва.

            Захворів хлопчик літом, на початку серпня мама помітила порушення ходи і звернулись до лікаря. Сергійка скерували на МРТ поперекового відділу, яке і показало утвір. Після цього малюка терміново направили в Київ, в інститут нейрохірургії і одразу прооперували.

            З Києва хлопчика направили в хірургію ЗУСДМЦ, де малюк пройшов 4 блок хіміотерапії и 2 блоки підтримуючої хімії ендоксаном. Після кожного блоку падали аналізи, переливали тромбоконцентрат і вводили фактори росту. В кінці лютого Сергійко пройшов ПЕТ-сканування у Варшаві, яке показало, що все чисто.

            Тепер у малюка попереду пів року підтримуючої хімії ізотретиноїном, препаратом хлопчик, на щастя, забезпечений, спасибі всім нашим благодійникам і помічникам. Прохань про допомогу не було, бо більшість ліків були в лікарні, те, чого не було, купували ми з Вашою допомогою. Але є ще одна стаття витрат, яка завжди лягає на плечі батьків, а саме МРТ. Попереднеі МРТ, КТ і навіть ПЕТ в Польщі родина оплачувала самотужки. Та на це остаточне МРТ коштів у мами нема.

            Мама виховує Сергійка одна, без тата. Живуть у Червонограді з бабцею, дідусем та маминим братом. Основна частина лікування вже позаду, але контрольних обстежень буде ще чимало, і вони також надзвичайно важливі.

            Сергійко дуже кумедний малюк, зараз він відкрив для себе букви і цифри, дуже любить книжечки, хоча ще і не вміє читати, любить малювати і дуже любить котиків :)

            Будь ласка, підтримайте Сергійка і допоможіть йому вчасно пройти обстеження!


 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02