Савчин Марія

Савчин Марія, 22.09.1997 р.н.
Діагноз: Саркома Юїнга.

Новини:  06.06.2015.  07.05.2015.  09.04.2015.

            Марічці 17 років, вона дуже тиха і скромна дівчинка. Від березня 2014 року Марійка Проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ.

            Почалось все минулої зими з банального кашлю, який не проходив. У Марії запідозрили туберкульоз, та обстеження його не підтвердили. Але виявили, на жаль, ще страшніший діагноз – Саркому Юїнга.

            В березні розпочалось лікування – Марічка пройшла 6 блоків хіміотерапії і поїхала в Київ на забір стовбурових клітин для проведення Авто-ТКМ. На жаль, і тут спіткала невдача – набрати колекцію так і не вдалося, хоч Марійка два місяці провела в Інституті Раку, де проходила мегадозову.

            Довелось шукати альтернативи. Дівчинка з мамою повернулись до Львова, у відділення хірургії і тут Марійка продовжує хіміотерапію. Лікування проходить по різному, іноді організм дівчинки відновлюється дуже швидко, а після інших блоків навпаки – аналізи піднімаються надзвичайно важко…

            Марічка закінчила школу, та про поступлення цього року мова не йде взагалі. Зараз Марія з мамою мріють просто повернутись додому, ї знову жити звичайним життям. Марійка спокійна і вдумлива дівчинка, любить читати і дивитись фільми, вони з мамою завжди відвідують творчі зайняття і залюбки виготовляють різні цікавинки власноруч.

            Попереду ще кілька блоків хімії, і препаратів на ці блоки, на жаль, немає у відділенні. А потрібен Марічці дуже дорогий Іринотекан Медак вартістю понад 12000 гривень – це лише на наступний блок, а таких планується два. Ну і всілякі обстеження (КТ, МРТ), розчини, розхідні, проти блювотні… Сума набігає чимала, і батьки дівчинки не спроможні дати собі раду самотужки, хоч вони і дуже стараються, та за рік лікування усі резерви давно використані.

            Будь ласка, допоможіть Марічці завершити лікування!

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02050 370 90 02