Шегда Софія

Шегда Софія, 17.02.1997 р.н.
Діагноз: Дизгермінома яйника.
 
Новини:  09.04.2015.  09.07.2014.
 
            Софії 17 років, вона активна, весела, дуже вродлива дівчинка. У Софії багато друзів, правда, зараз, вони всі в соцмережах, бо дівчинка проходить лікування.
            Захворіла Софія раптово, 8 березня з різким болем внизу живота її забрала швидка. Дівчинку привезли в дитячу лікарню на Орлика, там зробили УЗД внутрішніх органів і виявили новоутворення.
            Далі Софію направили в хірургію на Дністровську. Тут 20 березня дівчинку прооперували, видалили пухлину, діагностували Дизгерміному і призначили лікування. Зараз позаду 4 блоки хімії і досягнуто не поганий результат. Якщо планові обстеження покажуть, що все добре – Софія зможе невдовзі повернутись до друзів і навчання :)
            Софійка навчається в кулінарному технікумі на кухаря-кондитера. Дівчинка  дуже комунікабельна, весь час в інтернеті, спілкується з друзями, яких не може зараз побачити особисто. До хвороби любила кататись на велосипеді, зараз любить японські мультфільми, любить малювати, намагається малювати в стилі аніме, пише вірші – для цього в лікарні достатньо часу.
            Софія живе з мамою, має старшу сестру. За час лікування резерви сімї виснажені, а попереду обстеження, на які у мами немає коштів, але які обовязково потрібно пройти.
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02