Тарабанський Микола

Тарабанський Микола

Тарабанський Микола, 16.12.2001 р.н.

Діагноз: Імунна тромбоцитопенічна пурпура.

Новини:    25.05.2012.

Миколці десять з половиною років. Він народився і ріс звичайним здоровим хлопчиком до зими цього року. Ознакою хвороби стали синці на нозі. Мама відразу їх помітила, але не надала значення, хіба мало звідки вони у десятирічного хлопчика? Він же не сидить на місці. Але, синці не проходили, як годиться і в березні місяці мама таки звернулася в поліклініку за місцем проживання.

Аналіз крові показав, що тромбоцити занадто низькі і дитину направили до дитячого гематолога в ЗУСДМЦ. Там діагностували тромбоцитопенічну пурпура.

Миколі призначили гормонотерапію, але ефект був короткочасним і хлопчик незабаром знову повертався до відділення гематології. Зараз Миколка знову в лікарні з носовою кровотечею. З досвіду ми вже знаємо, що лікування тромбоцитопенічної пурпури - це дуже-дуже багато Біовену моно. Миколі призначили 30 флаконів по 50мл.

Вартість такої кількості препарату - 17670 гривень (589 гривень за флакон).

Мама виховує синів одна - у Миколки є старший брат. Батьки разом не живуть, батько ніде не працює і, відповідно, не допомагає. А маминої зарплати ледве-ледве вистачає на життя. Миколка звичайний активний хлопчик, любить розмальовки, конструктори, любить малювати, читати і ловити рибу - напевно, вплив старшого брата) Взагалі, хлопчик любить займатися чимось корисним, і з радістю відвідує наші заняття з арт-терапії.

Миколі дуже потрібен Біовен моно - це реальний і єдиний шанс перемогти хворобу. Будь ласка, допоможіть зібрати необхідну суму! Інше лікування не допомогло. Вся надія на Біовен.

Дуже потрібна фінансова допомога!                               

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02