Вароді Станіслав

 
Вароді Станіслав, 09.03.1997 р.н.
Діагноз: Остеосаркома лівої стегнової кістки.
Новини:   07.02.2015.
 
           Станіславу 17 років, він з сонячного Закарпаття, з міста Середнє, де проживає з родиною. Станіслав звичайний хлопець, він жив, навчався, мріяв і будував плани як і безліч його однолітків, поки в травні 2014 не постукала біда…
           В травні Станіслав захворів. У нього виявили пухлину, саркому лівого стегна. Далі була хіміотерапія – багато блоків, хлопець лікувався в Києві, в Інституті раку, там же ж його оперували – видаляли пухлину і згодом ставили ендопротез. Словом, цей рік видався надзвичайно важким для хлопця… Та він зміг. Переніс хімію, мужньо витримав операцію, протезування, реабілітаційний період і повернувся додому.
           Та це ще зовсім не кінець.
            На жаль, попереду у хлопця ще курс хіміотерапії холоксаном. Станіслав дорослий, і доза йому потрібна також доросла – 15 флаконів по 1 граму. Та в мукачівській лікарі, де продовжує лікування Станіслав, залишилось лише 5. Ще 10 флаконів батькам потрібно докупити самостійно. Та 10 флаконів холоксану – це близько 8000 гривень і у родини таких коштів просто немає…
           Станіслава відпустили додому, бо без хімії в лікарні йому робити нічого. Та радості від перебування вдома немає ні у хлопця, ні у батька – бо час грає проти них.  На наступний тиждень хлопець має продовжити хіміотерапію. Якщо ні – значить, все марно… І попередня хімія, і операція, і протез… Весь біль, всі страждання хлопця, всі зусилля лікарів і всі старання батьків врятувати сина.
            Хоч 8000 гривень не така вже й захмарна сума, все ж її нема, а, отже, не буде і препарату, і врятувати становище Станіслава може тільки диво. Та за стільки років ми навчились вірити в дива! Станіслав заслужив на перемогу – він мужньо і чесно виборював  у хвороби день за днем, і обов’язково має перемогти!
           Будь ласка, допоможіть здійснити диво для простого хлопця з теплого та сонячного Закрпаття!
           Дуже-дуже потрібна допомога!
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02