Зеленюх Христина

Зеленюх Христина

Зеленюх Христина, 23.02.2001р.н.
Діагноз: Остеосаркома.
 
          Христинці 12 років, вона весела, активна і дуже розумна дівчинка. Христя навчається в 6 класі, любить танцювати, малювати, читати пригодницькі книжки, а улюблений предмет в школі – фізкультура. Так було до цього літа.
          На початку червня дівчинка почала жалітись на біль в нозі, він не проходив і довелось звернутись в поліклініку, згодом Христю направили в неврологію Львівської міської дитячої лікарні на Орлика. Там дівчинка лікувалась протягом місяця, а 20 серпня її скерували в ЗУСДМЦ.
          В Західноукраїнському центрі Христинці діагностували пухлинний утвір крижового відділу хребта, провели всі обстеження і прооперували. Гістологія показала, що пухлина доброякісна – хондробластома. Дівчинку скерували в Харків в інститут патології хребта та суглобів для консультації та подальшого лікування. Однак, невдовзі дівчинка повернулась в Західноукраїнський центр вже під нагляд онкологів – гістологію переглянули і запідозрили дещо дуже погане...
          В ЗУСДМЦ Христинці призначили ряд додаткових досліджень і виявили остеосаркому. Поки чекали результатів імуногістохімії, стан дівчинки почав погіршуватись, посилився біль, дівчинка не могла ні сідати, ні ходити, та саме страшне, що пухлина знову виросла.
Зараз дівчинка проходить хіміотерапію, після першого блоку їй одразу стало краще, Христя знову ходить і може сидіти, а головне – її не мучить біль. Та попереду ще дуже тривале лікування, усього дівчинці призначили 6 блоків хіміотерапії і якщо все буде добре – операція з видалення пухлини та заміни хряща попереку, що планується в Харкові.
         В лікарні Христинка з тіткою, мама працює. Хімію переносить важко.
         Страшний діагноз – це не єдина біда, яка спіткала сім’ю цього літа. 21 серпня, коли Христя якраз попала на Дністровську, трагічно загинув її молодший братик – восьмирічний Юрасик. Важко навіть описати, чим ця втрата стала для родини. Однак Христя дуже мужня і сильна дівчинка, а турбота рідних допомагає їй боротись далі.
         Ми дуже просимо допомогти Христинці пройти лікування, адже їй знадобляться і сети для тромбосепарації, і ліки, яких немає в лікарні, і дорогі обстеження (МРТ). Не зважаючи на весь біль і всі негаразди, Христинка залишається дуже світлою і доброю дівчинкою. Попереду нелегкий шлях, та ми дуже сподіваємось на підтримку небайдужих людей, яких Христя обов’язково зустріне на своєму шляху.
         Допоможіть Христинці жити завтра! 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02