Будник Олександр

Будник Олександр


 

18.10.2006 р.н.

Діагноз: рецидив пухлини головного мозку

    18 жовтня Саші виповниться 3 рочки. Його діагноз - рецидив пухлини головного мозку (ПНЕП - примітивна нейроектодермальна пухлина).
    Захворів Саша 6 січня 2009 року – почалася нудота. Його направили в місцеву інфекційну лікарню, де лікували від отруєння. Але хлопчикові ставало з кожним днем все гірше, він нічого не їв, відмовлявся ходити, більшу половину часу спав. Хлопчик впав в кому. З лікарні Сашу відправили до місцевої реанімації, де сказали що це менінгіт і через декілька годин Сашу направили до Львова на обстеження. Після зробленого КТ встановили, що у нього гіганська пухлина мозку, яку потрібно терміново видаляти. Наступного дня Сашу потягом, без свідомості, повезли до Києва, в Інститут нейрохірургії ім.акад. А.П. Ромоданова.
   Під час операції і тиждень до її проведення дитина знаходилась в комі, після операції Саша провів 2 тижні в реанімаційному відділенні. Післяопераційний стан був дуже важким - Саша не говорив, не ходив, харчувався через зонд і на додаток заробив важку форму бронхопневмонії. 11.02.2009р. хлопчика виписали з Інституту нейрохірургії, і направили в Львівську обласну у відділення хірургії для проходження хіміотерапії. Саша прошел 12 курсів хіміотерапії (3 блоки). Стан хлопчика задовільний. Саша говорить, ходить, часто посміхається, грає з друзями, хоча ще зовсім недавно його зовсім це не цікавило. Це дуже обнадіювало, дуже хотілося вірити, що все буде добре, проте, останнє МРТ показало рецидив. З'явилася нова пухлина, розмір якої наближається до двох сантиметрів. Зараз Саші терміново потрібно пройти променеву терапію, але оскільки хлопчик дуже малий, проводити її не беруться ні у Львові, ні взагалі в Україні. Досвід проведення такої терапії є в Москві в Російському науковому центрі Рентгенорадіологиі і центр готовий прийняти хлопчика, як тільки батьки сплатять попередній внесок 50 тисяч рублів – це приблизно13500 гривень. Загальна ж сума лікування за попередніми оцінкам фахівців центру складе не менше 300 тисяч рублів – близько 81 тисячі гривень. Чи варто говорити, що у батьків немає таких грошей? За 10 місяців лікування бюджет сім'ї сильно виснажився, весь цей час Сашина сім'я тягнула лікування самостійно, а зараз, коли так потрібна поїздка до Москви, вони зрозуміли, що не впораються . Виїхати потрібно щонайшвидше, оскільки за останні два тижні пухлина, на жаль, пішла в ріст. Без вашої допомоги їм не впоратися.

Новини:

новина 19.05.2010.

новина 29.04.2010

новина 17.03.2010

новина 24.02.2010

новина 26.01.2010

 новина 24.12.2009

новина 18.11.2009