Губін Микола

                            Губін Микола

Губін Микола, 21.01.1997 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
 
            Цього красеня спортсмена  звати Микола. У свої 15 років хлопець виглядає як справжній козак і захисник, і це не дивно, адже Микола активно займається спортом, при чому хлопець обрав одразу два види, що асоціюються в першу чергу з силою і витримкою – бокс і гирьовий спорт. Поряд з таким парубком, мабуть, ніколи не буде страшно, він завжди захистить і прийде на допомогу, та за іронією долі сьогодні допомога потрібна саме йому.
            У Миколи лейкемія. Тиждень тому мама помітила дрібні синячки на ногах, і спершу подумала, що син брав завелику вагу на тренуванні, та коли почали зявлятись гематоми, звернулись до лікаря. Лікар направив здати аналізи. Результати були дуже поганими, терапевт одразу запідозрив лейкемію і направив хлопця в ЗУСДМЦ до дитячого гематолога.
            Нажаль, підозра підтвердилась і Миколі діагностували гостру лімфобластну лейкемію, це ж підтвердив і Київ. Зараз хлопець перебуває у гематології, у нього дуже високі лейкоцити і привести їх в норму ніяк не вдається. Стан хлопця важкий. Чим скоріше стабілізуються показники крові, тим скоріше Микола почне хіміотерапію.
            Хлопець живе з мамою, старша сестра Оксана навчається в Київському політехнічному університеті. Сам Микола також вже студент, навчається в технікумі в Стрию на спеціальності автомеханік, адже другим великим захопленням у житті хлопця є автомобілі.
            Наразі попереду перший блок, і ми дуже сподіваємось, що у такого сильного і красивого хлопця  все пройде добре, адже спортсмени вміють боротись і перемагати, а ми будемо вболівати за Миколу, і підтримувати його на шляху до перемоги. Та окрім підтримки зараз дуже потрібна фінансова допомога, хлопцю потрібні сети для тромбосепарації та препарати хіміотерапії, яких наразі немає в лікарні. А оскільки Микола хлопець кремезний, то і доза ліків буде в рази більшою, ніж для малюків.
            Будь ласка, допоможіть Миколі пройти лікування.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02