Коваль Андрій

 
Коваль Андрій, 16.01.2015 р.н.
Діагноз: Саркома Юїнга.
 

            Андрійкові 10 років, він навчається в 5 класі, правда вдома, дуже любить математику, компютери і англійську мову. Рік тому в Андрія виявили пухлину хребта, та все по порядку.

            Захворів хлопчик минулої весни, почало боліти ребро, та так сильно, що малий не міг ні ходити, ні дихати. Звернулись до хірурга, і близько місяця лікували перелом, Андрій чемно пив вітаміни і носив стягуючу пов’язку. Поки була повязка – хлопчика нічого не турбувало, та коли її зняли, за тиждень болі повернулись і посилились, це були якраз канікули і Андрій поїхав в село. Та безсонна ніч з болями та високою температурою змусила знову повернутись до лікаря.

            Хірург розвів руками і порадив звернутись до ревматолога, так Андрій вперше опинився на Дністровській, та ревматолог одразу сказала, що це не її пацієнт і відправила хлопчика на рентген, паралельно вже консультуючись з хірургами та онкологами. Підозри справдились, на жаль, рентген показав не перелом, а велике утворення…

            Було проведено відкриту біопсію, її результати показали Саркому. На сам Великдень Андрію розпочали хіміотерапію. Хлопчик пройшов 6 доопераційних блоків ХТ та 6 післяопераційних, перша операція було в вересні 2014 – пухлину успішно видалили. Та за пів року стався локальний рецидив… І в березні провели другу операцію.

            Зараз хлопчик проходить хіміотерапію, позаду вже 2 блоки. В подальших планах лікування – авто-ТКМ, хлопчику вже зробили забір клітин і від самої пересадки його відділяють ще 2 блоки хімії.

            Морально і фізично родина дуже виснажена, і хоч здаватись ніхто не збирається – все ж фінансові можливості сім’ї вичерпані повністю… Їм допомагають рідні і друзі, та якось так «повезло», що Андрійкові весь час потрібно було щось, чого немає в продажі, і препарати та розхідні доводилось купувати за кордоном чи в перекупників.

            Зараз по переду два блоки Карбоплатини – по 3800 гривень кожен, а після цього пересадка, а для її проведення також знадобляться препарати – і солу-медрол, і осетрон, і антибіотики, і хто знає, що ще…

            Андрійко розумний, кмітливий хлопчик, у нього багато друзів, він дуже любить компютерні ігри і зараз йому дуже потрібна наша допомога. В родині двоє дітей – в Андрія є молодша сестричка Соломійка, їм дуже важко тягнути і без того дороге лікування, та ще й зараз, коли ціни ростуть, доходи зменшуються, а хвороба, як завжди, не чекає.

            Будь ласка, допоможіть Андрійкові жити!

            Дуже потрібна допомога!