Шеремета Ігор

Шеремета Ігор

26.01.2000 р.н.

Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, II комбінований (кістково мозковий та нейро-) рецидив.

           Вперше діагноз Ігору встановили в січні 2005 року, коли хлопчику було 6 років. Лікування було успішним, Ігор увійшов в ремісію, та вже в грудні 2007 року було діагностовано пізній ізольований нейрорецидив. Лікування тривало півтора роки і в червні 2009 Ігорко досяг ремісії. В Ігорчика дуже впав слух, проте в усьому іншому він жив як безліч інших дітей – бавився, гуляв, ходив до школи.

Минуло ще пів року і Ігор знову повернувся в лікарню. Зараз хлопчик в ремісії. Як подальше лікування йому рекомендована ТКМ від неродинного донора. Наразі хлопчика чекає на пересадку Італійська клініка і іноземний фонд готовий оплатити для Ігора саму трансплантацію. Проте їхати в Італію і жити там під час трансплантації сім’я має за свої кошти і цих коштів у них нема.
Чи варто зайвий раз нагадувати, що п'ять років лікування повністю виснажили фінансові запаси сім'ї? Гадаю, що варто. Адже ці п'ять років складались з суцільних поїздок з дому до Львова в лікарню, з обстежень, аналізів, пошуків донорів і лікувань. І весь цей час мама, а на час стаціонарного лікування, і тато мали бути поряд з Ігорком.
Сім'я Ігора з села Вузлове Радехівського району Львівської області, а в селах в нас із заробітками не дуже. А тут ще й дитина потребує постійного догляду. Мама довший час не працювала взагалі, а зараз, коли діагнозтували рецидив і потрібно весь час бігати по Львову у пошуках то донорів, то ліків – тимчасово не працює і тато.  В Ігора є ще старша сестра, яка цього року закінчує середню школу.
Ігорко дуже добрий хлопчик з великим добрим серцем. Він дуже любить свійських тварин, яких тримають батьки, з радістю вчиться за ними доглядати, адже Ігорко має вирости справжнім господарем, на радість мамі і татові, що вчать його бути добрим, чуйним і щирим хлопчиком і це не дивно, адже вони самі добрі і щирі люди.
Фінансове становище досить складне, а поїздка в Італію обійдеться не дешево, лише дорога потягне близько 10 000 гривень. Будь ласка, допоможіть Ігоркові поїхати на лікування. Неродинна трансплантація коштує від 120 тисяч євро, а Ігоркові потрібно зібрати кошти лише на проживання – близько 5 тисяч євро (приблизно 57 тисяч гривень). Невже ми не зберемо цієї суми?
Дуже потрібна фінансова допомога.

 

Новини: