Тичинський Петро

Тичинський Петро

10.07.1992 р.н.

Діагноз: Апластична анемія


Петру 16 років. Навчається він в 10 класі школи - інтернату для дітей із захворюваннями серця. Дуже любить точні дисципліни – алгебру, фізику. Мріє поступити на технічну спеціальність у ВУЗ Львова. Свій вільний час проводить з друзями. Багато подорожує на скутері, який сам не раз ремонтує. Цікавий і веселий хлопець з дитинства допомагає при церкві. Дуже хороша і слухняна дитина, завжди допомагає по господарству батькам. Його найбільшим захопленням є спортивні голуби, він читає про них книги, збирає статті і взагалі шукає будь-яку інформацію яка в майбутньому допоможе йому розводити красивих голубів.   Живе в селі Бернадівка Теребовлянського району Тернопільської області.
Із-за складності захворювання проходить лікування у Львові. Як жителям іншої області майже всі препарати його сім'ї доводитися купувати самостійно.
Прошу всіх допомогти в лікуванні Петра.
                                                                                                                                                                                              

 

В листопаді 2009 року Тичінского Петра прийняла на ТКМ від неспорідненого донора Італійська клініка. Вартість лікування погодився оплатити фонд "Лінія життя". Однак, після обстеження Петра, фахівці клініки зробили висновок, що зараз пересадка хлопцеві не потрібна, так як кістковий мозок запрацював. Якщо ТКМ знадобиться надалі, "Лінія життя" готові взяти на себе всі витрати по пересадці.

Зараз Петро перебуває вдома.

 

НОВИНИ:

24.04.2009

15.04.2009

1.04.2009

30.01.2009

17.09.2008