Яромко Христина

Яромко Христина

25.06.1991 р.н.

Д / з: лімфома Годжкінса IV А стадія, модулярної склероз, мозочково-пірамідальна недостатність (паранеопластічний синдром).

Новини:   13.04.2010   23.03.2010
 
Христинці 18 років. Хворіє вона з травня 2007 року, тоді їй поставили діагноз розсіяний склероз і лікували у відділенні неврології. Результату лікування не дало, більше того, за півтора року лікування у Христинки сильно впав зір і слух, з'явилися проблеми з мовою, і дівчинка перестала ходити. І тільки восени 2008, коли у Христинки збільшилися лімфовузли, їй діагнозтували лімфому Годжкінса і направили в гематологію Львівської обласної.
      У ЛОДСКБ Христинка пройшла 6 блоків хіміотерапії та променеву терапію. На даний момент Христинка закінчила основне лікування і стоїть на підтримуючої хіміотерапії.
Христина доросла і дуже красива дівчина, тим безглуздіше виглядає інвалідний візок, на якому вона змушена пересуватися. До 15 років вона була звичайною дитиною, і нікому і в страшному сні не могло наснитися, як все обернеться в найближчому майбутньому. 
       У дівчинки пошкоджений грудний хребець Th11, через нього вона і не може ходити. Для Христинки виготовили корсет жорсткої фіксації, але проблему він не вирішив, скоріше навіть посилив - він дуже твердий і незручний, Христина навіть чути про нього не хоче. Також у неї порушена моторика рук, які необхідно постійно розробляти. А про морально-психологічний стан дівчинки і сказати нічого - Христина постійно хандрить, нервова система розхитана, дівчинка дуже пригнічена хворобою і своїм станом. Мама Христинки намагається з усіх сил підтримати доньку, підбадьорити, втішити, придумати заняття, відволікти. Але вдається не завжди - надто вже обмежені їхні фінансові можливості ...
      Вони живуть у селі Гута Буського району Львівської області. Взимку їх заносить снігом так, що ні проїхати, ні пройти. У їхньому будинку навіть немає газопроводу - вони купують газ в балонах і використовують його дуже економно. Звісно, у селі газопровід є, і провести газ в їх будинок з технічної точки зору не проблема, але коштує це близько 5-7 тисяч гривень, а в мами немає грошей навіть на те, щоб звозити Христинка до Львова на планове обстеження.
       Мама Ганна мріє відправити дівчинку на реабілітацію - неможливо змиритися, що єдина красуня-дочка залишиться прикутою до інвалідного візка ... Але це недосяжні мрії. Куди реальніше було б поставити Христині тренажер для ходьби, але коштує він близько 2,5 тисяч гривень - сума просто захмарна для сім'ї. Мама не працює, доглядає за Христиною. Папа бачив дівчинку останній раз, коли їй було 10 років. Допомагати їм нікому. А Христинці так хочеться повернутися до звичайного життя, бути такою ж, як красуні-подружки, будувати плани на життя ...
Христині дуже потрібна фінансова допомога на поїздки до Львівської обласної лікарні, на покупку препаратів підтримуючої хіміотерапії, на тренажер для ходьби, який міг би допомогти дівчинці знову стати на ноги.
     Будь ласка, допоможіть Христинці повірити, що в її житті все хороше тільки починається і що вона зможе подолати свою хворобу і знову стати безтурботним юною дівчиною ...