Новини / Вівторок, 11 вересня, 2012
Знання та сови на творчому занятті:)
Розумна пташка дуже зацікавила дітей із гематології:). Незважаючи на серйозність сови та її науковий символізм, вона викликала у дітвори покращення настрою та посмішки:).
Богдана Погуляєва та Іванка ми можемо побачити на спільній фотографії:). Як сфотографувались разом, то й напишемо про них загальний абзацик:). Працючи поруч один біля одного, хлопці зробили чимось подібних пташок, їхні сови перейняли одна від одної досить багато. Та відмінного також не мало - особливістю у роботах є те, що Іванко приклеїв оченята верхівку тіла, коли Богдан на нього. Що одна, що друга ідея втілились у роботах дуже гарно!
Максимчик творить як завжди у своєму амплуа – виключно згідно власної фантазії та креативного бачення. А цієї суботи хлопчик побачив жабку:). І миттю взявся до переведення образу із уяви у дійсність:). Тваринка вийшла дуже кумедною, а її широку посмішку перевершить лише усмішка Максимчика:).
Цього творчого заняття ми знову «зустріли» ту Соломійку Паньків, якою звикли її бачити – усміхнену та життєрадісну(тому що минулого тижня дівчинка була трохи пригніченою). За яку б творчу справу вона не взялась – усе пройнято сонячним позитивом та променистою енергією. Сова у неї получилась такою ж, незважаючи на те, що це нічний птах:).
Іринка явно любить освіту та науку, тому що поставила сову на велетенський та міцний фундамент. Робота - дуже гармонійна. Такий результат спостерігаємо через три використані кольори: червоний, синій та фіолетовий, що є поєднанням перших двох. Старанна дівчинка, все вийшло - красиво!
Пташка Богданочки Степи вилита сова із мультфільму про Вінні-Пуха:). Поважна, серйозна та водночас дуже кумедна:). Використані кольори включають у себе як теплу, так і холодну кольорову гаму, можливо, через те сова і є такою різноплановою. Ось така симпатична тваринка вийшла у Богданки:). Чудова робота!
Дуже тішимось, що нарешті побачили усмішку Насті. Нехай дівчинка у масці, та її сяючі оченята «говорять» самі за себе:). А тепер переходимо до її творіння – воно величне:)! Перш за все через розміри сови – вони дійсно вражають:). Але не тільки у цьому вся краса роботи – вона дуже різнобарвна, а її деталі дуже акуратні та цікаві.
Неабияк старався аби створити дуже розумну сову Дем’янчик, намагався настільки, що змучився й заснув:). Про неабияку освідченість птахи свідчить капелюх, такі давним-давно носили мудреці та філософи:).
Дітвора із хірургії вкотре вразила нас творчим запалом, самостійністю та незвичним використанням кольорів.
Перше, що привертає увагу в роботі Оксанки, це велетенські очі пташки:). Саме вони і є важливою характеристикою сови як нічної істоти:). А для великих очей необхідні великі брови. Це наступна властивість пташки Оксанки:). Великі очі та брови вимагають великих розмірів сови загалом:). І про це дівчинка не забула:).Вся робота - дуже пропорційна та миловидна!
Христинка склала із cову відмінну від усіх інших, котру я б назвала мешканкою африканських просторів – яскрава, різнобарвна і чимось схожа на папугайчика:). Можливо, дівчинка винайшла цікавий та веселий вид птах «папугосови»:).
Сова цього хлопчика – класна, спокійна та дуже приємна:). Творцю виробу із гофрокартону вдалось творчо підійти до роботи й створити незвичну та своєрідну пташку!
Символізм символізмом, та дітей із Дністерської, швидше за все, сова привабила як загадкова і симпатична тваринка. З роботою впорались прекрасно, і не дивно, тому що, за яку б творчу справу вони не взялись, все виходить просто чудово:).
БФ"Крила надії"
тел. 240-76-13