Гриневич Олег

 Гриневич Олег

 

12.04.1994 р.н.
Діагноз: Остеосаркома
Цього кароокого красеня зовуть Гриневич Олег. Йому 14 років, він спортсмен,  турист і просто хороший хлопець, в якого багато друзів. В Олега остеосаркома лівого передпліччя, він проходить лікування в обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні у відділенні хірургії.
Олег вчиться в 9 класі середньої школи в селі Лопшин Бережанського району Тернопільської області. З середини грудня у хлопця почала боліти рука. В січні звернулись в районну поліклініку, їх направили в Тернопільську обласну дитячу лікарню, де і поставили діагноз. Для підтверждення діагнозу Олег їздив до Києва, але на жаль, діагноз підтвердився і Олег поїхав до Львова, де і проходить лікування на сьогоднішній день.
Олег проходить хіміотерапію. Перший блок він переніс дуже важко, другий трохи легше.  А після наступного, третього, котрий випав практично на Великодні свята, Олегу зробили операцію . "Хімією" хлопця частково забезпечує Тернопільська лікарня, решта купують самостійно, але коштів сім'ї не вистачає .
В Олега є двоє братів, старшому  Володимиру - шістнадцять, а молодшому Віктору – шість. І друзів у Олега багато – весь клас приходив його провідати, коли хлопець захворів. Олежик захоплюється спортом, любить теніс, грає в футбольній команді – рік назад команда навіть зайняла перше місце в обласних змаганнях по футболу серед учнів 8-9 класів, в Олега є медаль. Також хлопець захоплюється туризмом, влітку регулярно ходить в походи  тривалістю два тижні, зі своїми друзями з туристичного гуртка. Ось такий активний спосіб життя звик вести наш Олежик. А зараз він прив'язаний до лікарняного ліжка… Дуже переживає, що не зможе грати в футбол. Хоча, дивлячись на нього, зявляється впевненість –  в цього хлопця все буде добре, занадто вже багато в ньому енергії і оптимізму, і навіть в умовах лікарні не залишається сумнівів  – перед тобою справжній спортсмен!
 Лопшин – це маленьке село в Тернопільській області, і роботи там немає взагалі, а в підлітковому  віці так хочеться будувати плани на майбутнє і жити активним життям. Ми просимо всіх допомогти зібрати для Олежка кошти на лікування. Він повинен стати футболістом!!!
 
НОВИНИ: