Ступницький Ігор

 
Ступницький Ігор, 11.09.1997 р.н.
Діагноз: Аденокарцинома .
 
            Ігору 17 років, він життєрадісний, позитивний, веселий і дуже гарний хлопець. У нього дуже багато друзів, усі вони постійно з ним на зв’язку, спілкуються, дзвонять, підтримують і дуже-дуже допомагають боротися із важким діагнозом – Аденокарциномою, яку виявили минулого літа.  
            З дев’яти років Ігор займається у скаутській організації – подорожі, намети, гори. І за іронією долі, саме в одному з походів хвороба і дала про себе знати… В липні 2014, під час подйому на Захар Беркут Ігору стало погано. Після повернення додому зробили УЗД і виявили ураження печінки. Хлопця одразу скерували до дитячого онколога – так він опинився на Дністровській.
            Лікування розпочали одразу, Ігор пройшов хіміотерапію, на щастя – успішно, первинна пухлина відреагувала на лікування, і її змогли повністю забрати під час операції. Залишились лише ураження в печінці, над якими зараз працює післяопераційна хімія.
            Лікування Ігор проходив по різному, та підтримка і увага небайдужих людей дуже допомагає, а Ігора підтримують і друзі, і рідні, з ліками на післяопераційну хіміотерапію дуже допоміг МБФ «Карітас України» - все це має надзвичайне значення. Та й Ігор старається. Під час лікування відкрив у собі талант фотографа – йому було скучно і він фотографував голубів, що прилітали до вікна його палати :) Тепер фотографує все навколо – природу, друзів, рідних, і фотографує дуже гарно.
 
 
("Мама, навіщо ти мене фотографуєш?")
 
            Ігорчик взагалі надзвичайно талановитий і обдарований хлопчина, його захоплення і вподобання можна перераховувати безкінечно:) Зараз він студент другого курсу харчового коледжу, і не просто так, а тому, що кулінарія його велике захоплення, найбільше він любить готувати десерти та різні смаколики для своїх найдорожчих дівчаток – мами і сестрички.
            Та подорожі, фотографія і смаколики – це також ще не все. Ігор займається у театральній студії «Чарівна торбинка», де є актором та помічником режисера. Світлий і позитивний, він причаровує і закохує в себе всіх, з ким доводиться спілкуватись, і якби не підступна хвороба, напевно, він би вже зробив цей світ трішечки кращим:)
 
 
            Та незважаючи на легкість і позитив, Ігору насправді дуже важко справлятись з лікуванням, до того ж зараз потрібен ще один дорогий препарат, на який немає коштів. Усі резерви родини вичерпані, попередні два блоки оплатив Карітас, друзі та знайомі допомогли придбати частину препаратів на цей, та залишився ще Оксоліноплатин, який коштує 5000 гривень за флакон. Ігору потрібно 2 флакони.
             Будь ласка, допоможіть закінчити лікування. Хлопець дуже старається, слухає лікарів, слухає батьків, мама також старається і в усьому дотримується рекомендацій лікаря. Зараз надзвичайно важливо забрати ураження з печінки, а без хімії це неможливо навіть для такого сильного хлопця, як ігор.
             Дуже потрібна допомога!
 

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02