Тріщ Ростислав

Тріщ Ростислав
 

18.12.2003 р.н.

Діагноз: нефробластома


Це Ростик – чудовий хлопчик з постійною посмішкою на личку. Ростику п'ять з половиною років, його діагноз – нефробластома справа, він проходить лікування в ЛОДСКЛ у відділенні хірургії.
Живет Ростик в м. Городок Львівської області з мамою і татом. Все розпочалось в середині жовтня, коли у Ростика з'явились симптоми  простуди – висока температура, кашель, нежить. Діагностували бронхіт. Хлопчик почав втрачати вагу, став вялим, перестав їсти. Причину високої температури в поліклініці виявити не змогли і Ростик поїхав з батьками до Львова, в Обласну дитячу лікарню.
В ЛОДСКЛ хлопчика оглянув лікар гастроентеролог, була виявлена пухлина в животі, а після додаткового  обстеження поставили діагноз – нефробластома справа. Ростик пройшов 4 блоки хіміотерапії, пухлина зреагувала, зменшилась і в листопаді була проведена операція по видаленню нирки. Результати гістологічного аналізу, на жаль, виявились несприятливими.
Ростик був змушений затриматись в лікарні. Йому назначили 12 блоків ХТ після операції… Всі післяопераційні блоки хлопчик переносить дуже важко, з сильним падінням аналізів.
Ростик дуже комінікабельний,  кмітливий  і завжди посміхається а коли бачиш у віддіенні дитину яка посміхається всупереч всьому,  то хочеться звернути гори ! 
З двох з половиною років Ростик ходить в дитсадок. Дуже любить робити апліації, і взагала обожнює все ропов'язане з витинанням і ножицями, клеєм і кольоровим папером. Також любить читати книги, бажано казки і бажано для "хлопчиків", до книг він відноситься дуже акуратно і з трепетом. Любить малювати. Чудовий маленький хлопчик, в  якого все повинно було бути по іншому.
Ресурси молодої сім'ї вичерпались за час лікування, оскільки розхідні матеріали і деякі медикаменти потрібно купувати самостійно, а лікування продовжується і не відомо скільки часу буде тривати. Пів року вони викручувались своїми силами і не просили про допомогу,  але зараз стало очевидно, що самим їм не справитись.

НОВИНИ:

31.08.2009

3.07.2009

9.07.2009

18.06.2009