Мельник Ангеліна

Мельник Ангеліна

 

09.08.2008 р.н.

Діагноз: Гепатобластома

   У відділенні хірургії Львівською обласної проходить лікування одна маленька дівчинка – Мельник Ангелінка. Ангелінці 11 місяців. Її діагноз - гепатобластома фетального типу. У відділенні дівчинка знаходиться вже три місяці.
    Впродовж двох місяців мама спостерігала збільшення черевця у малечі, але думала, що це здуття, яке так часто буває у маленьких діток. В Ангелінки погіршилось самопочуття і в квітні звернулися до дільничного лікаря. Лікар направив дівчинку в місто Стрий, в районну лікарню, а звідти дівчинку направили до Львова, в дитячу обласну. Тут Ангелінку госпіталізували і відразу зробили біопсію печінки, після чого поставили діагноз – гепатобластома…
   Весь цей час дівчинка знаходиться в Львівській обласній. Ангелінка пройшла декілька блоків хіміотерапії, після перших чотирьох лікарі відмітили позитивну динаміку, животик зменшився, печінка теж. Зараз Ангелінка чекає поїздки до Києва на обстеження. Якщо все буде добре – їй зроблять операцію по видаленню пухлини.
   Ангелінка зовсім крихітна дівчинка, але дуже любить спілкуватись. Охоче йде на контакт, навіть дозволяє узяти себе на ручки. Любить дивитися телевізор і слухати музику. Іграшки любить всі, всякі і багато. Дуже любить гуляти. Любить тварин. Живе Ангелінка в селі Задеревач Стрійського району Львівської області з мамою, старшим братиком, бабусею і дядьком. Мама виховує діток одна.
   Ангелінці дуже потрібна наша підтримка і допомога. В найближчому майбутньому їй буде потрібна поїздка до Києва, на яку у мами немає грошей, так само як і на операцію і подальше лікування. Ангелінка з великою довірою відноситься до дорослих і дуже хочеться вірити що ми – дорослі – зуміємо цю довіру виправдати.

НОВИНИ:

18.11.2009

11.11.2009

15.10.2009

5.10.2009

1.10.2009

19.09.2009

26.08.2009