Рис Максим

Рис Максим

12.03.2007 р.н.
Діагноз: Астроцитома головного мозку, стан після операції субтотального видалення пухлини. Порушення ковтання і дихання. Парез правої половини гортані. Трахеостома. ДН 1ст. Парез лицьового нерву справа. Лівосторонній геміпарез.

 НОВИНИ:   15.06.2011  21.05.2010   14.05.2010.   25.02.2010   26.02.2010   24.12.2009   5.11.2009   19.09.2009   26.08.2009   30.07.2009   23.07.2009   14.07.2009   9.07.2009

Ця історія про одного дуже сильного і мужнього хлопчика. Звати його Рис Максимчик. Максимчику два рочки і половину з них він провів в лікарнях. Його діагноз займає цілий абзац: Астроцитома головного мозку, стан після операції субтотального видалення пухлини. Порушення ковтання і дихання. Парез правої половини гортані. Трахеостома. ДН 1ст. Парез лицьового нерва справа. Лівобічний геміпарез.
А простими словами – Максимчик їсть через зонд, який підєднується до трубочки у нього в горлі і дихає теж через трубочку, а слиз з його організму виводиться через страшний пристрій, який називається медичним електричним відсмоктувачем.
До року Максимко зростав і розвивався як всі дітки. У рік йому зробили щеплення, а через тиждень личко маляти почало мінятися. Спочатку родичі раділи з того, як Максимко завзято підморгує їм одним оком, але незабаром батьки забили на сполох. Звернулися до фахівця, і маляті поставили діагноз – парез лицьового нерва. Пізніше піднялася температура і голівка Максимки почала схилятися в один бік. Хлопчика направили в ЛОДСКЛ, де зробили МРТ і виявили пухлину мозку. Хлопчика одразу відправили до Києва, в інститут нейрохірургії ім. Ромоданова на операцію.
До операції Максимчик був справжнім живчиком. А останні три місяці, проведені після операції в ЛОДСКЛ у відділенні хірургії, хлопчик майже не ходив, він і зараз гуляє лише по сходинках, по рівній дорозі йому не подобається. Максимчик дуже серйозний і сумний, а погляд його очка дуже уважний, таке враження, що він дивиться прямо в душу. Лише недавно маля почало трішки пустувати і виявляти хоч якусь цікавість до дитячих радощів, що не може не однадіїти.
Мама з Максимчиком цілих три місяці пробули безвилазно в лікарні, маля було слабеньким, до того ж у нього не відходить слиз, його потрібно прибирати з допомогою відсмоктувача, в лікарні він є, а персонального у них не було, тому, хлопчика не могли відпустити додому.
Так ми і познайомилися з Максимчиком – мама звернулася з проханням допомогти їм купити цей пристрій. До величезної радості, завдяки благодійним внескам небайдужих людей, які завжди допомагають нашим діткам, нам інколи вдається створювати резерв на такі термінові випадки, як з Максимом. Йому купили медичний відсмоктувач, і тепер він спокійно може їздити додому в перервах між хіміями.
Але лікування продовжується, хімію хлопчику приймати ще пів року як мінімум. Він приймає темодал. Препарат не завжди є в лікарні, до того ж Максиму систематично необхідно міняти трахеостому. Матеріальний стан сім'ї дуже скрутний, а лікування обіцяє бути довгим і зовсім не дешевим. Ми дуже просимо допомогти Максимчику продовжити цей складний бій, кожного тижня стан Максимчика змінюється на кращий, будь ласка, допоможіть йому, дайте шанс!

Контактні телефони:
8 050 370 90 02 Марина Анісімова БФ «Крила надії»