Новини

Cуміш життя :ціна питання – 58 417 гривень!

Понеділок, 13 жовтня, 2014
Заварне тістечко, суші, улюблені мамині варенички. У кожного із нас є свої улюблені страви, що приносять у життя трішки радості та позитиву. Проте є люди, що позбавлені такого вибору. Це діти із фенілкетонурією. Вони повинні дотримуватись строгих дієт, вживати конкретні суміші, інакше, може відбутись непоправне... А їхня ціна однієї банки спеціального харчування просто вражає – 2 554 гривень!

Марта Іванців – знову Темодал!

Четвер, 09 жовтня, 2014
Дуже потрібна допомога для Мартусі Іванців. Дівчинка проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ. Щомісяця п’ять днів Марта приймає Темодал, на блок потрібно 1100мг (220 мг в день). Дівчинка пройшла вже 4 таких блоки, залишилось ще 5, до лютого місяця.

Осінні листочки!:)

Вівторок, 07 жовтня, 2014
Осінь – надзвичайна пора року, що заворожує своїми теплими та яскравими барвами, особливою атмосферою.Ось ми і вирішили принести її частинку у відділення лікарень. Зробили це за допомогою створення листочків у техніці орігамі.

Софійка Пирожак – без надії сподіваюсь!

Понеділок, 06 жовтня, 2014
Становище Софійки Пирожак за останні кілька місяців з важкого починає перетворюватись у просто безнадійне… Це стосується всього – і цін, і дефіциту, і стану самої дівчинки.

18100 гривень для Злати Кекух.

Середа, 01 жовтня, 2014
Маленька Злата - золота дитина. І справа тут не лишень у її прекрасному імені.

Допоможемо майбутній музикантці!

Вівторок, 30 вересня, 2014
Знайомтесь – це Михайльонка Марія. Відмінниця, мамина помічниця, красуня та що найважливіше надзвичайно талановита дитина. Марійка мріє стати відомою співачкою. Та найбільше вона прагне бути здоровою…

Акварельна осінь:)

Понеділок, 29 вересня, 2014
Цієї суботи дітки із гематології та хірургії Львова «просто» малювали. Слово «просто» взято у лапки не дарма. Тому що саме дітям добре відомо, що малюнок фарбою – це весело, цікаво та і далеко не завжди легко:). А малювали малята осінні пейзажі. Що у них вийшло можете побачити далі.

"Поки дихаю, сподіваюсь" …

Четвер, 25 вересня, 2014
Для нас - це просто красиві слова. А для людей із діагнозом «муковісцидоз» вдих та видих – не звичайна інстинктивна дія, а справжнє випробуванння…. І кожен свій день вони живуть із надією на те, що завтра буде краще і вони зможуть дихати на повні груди! А для цього потрібно щонайменше 310 500 гривень на препарат Пульмозим!!!

І знову про Козака Павла.

Вівторок, 23 вересня, 2014
Не встигли ми розмістити новину про Павла, як виникла потреба у написанні нової…

Коли перестаєш дихати - Гамала Володя!

Понеділок, 22 вересня, 2014
Нашому світлому та позитивному Володі знову дуже потрібна Ваша допомога! Хлопець із діагнозом муковісцидоз стражає від апное, і йому терміново необхідний апарат, що вартує 78 400 гривень!