Новини

Скриньки для матусь на Дністерській:)

Понеділок, 14 травня, 2012
Кожної другої неділі травня українські діточки вітають своїх матерів із дуже важливою подією «Днем матері». Безперечно, ми також не змогли пропустити повз увагу таке приємне свято:). Діти із Дністерської підготувались до нього заздалегідь – зробивши дуже милі декоративні коробочки для своїх матусь. Варто додати одну вагому деталь – зазвичай ми працюємо із вже готовими скриньками, основною метою роботи з якими є їхнє оздоблення. Та цієї суботи, враховуючи всю важливість свята, ми захотіли подарувати мамам у всьому власноруч зроблену коробочку. Аби взнати хто і яку скриньку зробив, читайте далі.

Шандерская Оксана - термінова операція.

П'ятниця, 11 травня, 2012
Потрібен Біовен моно.

Сашуня Маслєніков - терміново Віфенд і Біовен моно!

Четвер, 10 травня, 2012
Чесно кажучи, мій стан близький до відчаю ... Щодня комусь із наших підопічних діток потрібен протигрибковий препарат або імуноглобулін.

Зівокс для Шандерської Оксани.

Вівторок, 08 травня, 2012

Новини про Бардин Яринку.

Вівторок, 08 травня, 2012

Песики чи котики?Діти із Дністерської обирають хто прикольніший:)

Вівторок, 08 травня, 2012
Обожнюю котиків… Це дуже загадкові істоти, котрі просто гіпнотизують своєю красою та властивостями характеру. Проте багато хто зі мною не погодиться і скаже «Ну з тих котів візьмеш?А ось песики!!!...» . Тому мені і стало цікаво – на чий же бік стануть діти із Дністерської, яку тваринку оберуть та намалюють аквареллю. Як на мене, не значним, проте відривом перемогли саме мої улюбленці! Але й песики не залишились ображеними:)

Сонячні пташки із гематології та хірургії Львова :)

Вівторок, 01 травня, 2012
Давно вже у нас на Дністерській не було аплікації, та й про таку казкову пташку, як жар-птицю призабули (ще декілька місяців тому у нас була можливість складати модульне орігамі на цю ж тему). Тому цієї спекотної суботи ми виготовляли саме це сонячне створіння. Діти творили його із неабияким задовленням. Це беззаперечне прийняття не викликає жодного здивування як мінімум через те, що жар-птиця включає у себе теплі та вогненні кольори, котрі не можуть не зігріти душу та не покращити настрій; також вона – казковий персонаж, що символізує сонце, вогонь та щастя. Не дивно, що вона так манить не лише дітей із Дністерської, а й волонтерів:)