Новини

Наша "Творческая мастерская" Занятие 06.12.08

Субота, 31 січня, 2009
С опозданием, но все-таки хочется вывесить шедевры наших деток, которые творили на протяжении всех новогодних праздников. Создавали свой непревзойденный и уникальный дизайн елочных украшений. Потому что им, как и всем нам, несмотря на свою болезнь, хотелось ощутить атмосферу Новогодних и Рождественских праздников, и поверить в сказку…

НАШІ НОВИНИ

П'ятниця, 30 січня, 2009

Новини з Луцька

Четвер, 29 січня, 2009
Ця дівчинка одна із наших підопічних. Оскільнапряму фонд допомагати їй не може (Луцьк не входить внашу юрисдикцію) то ми будемо просити надавати допомогу беспосередньо на рахунки батьків дитини. Допомаога там дуже і дуже потрібна, тому не можемо залишатися осторонь. Кординатор дівчинки з боку фонду Марьяна.

Наші новини

Вівторок, 20 січня, 2009
Закінчилися різдвяні свята і більшість наших діток повернулося до лікарні продовжувати лікування

Щоденник дівчинки якої більше нема...

Понеділок, 19 січня, 2009
Інколи в мережі я зустрічаю такі щоденники , щоденники дітей хворих на рак, і кожен раз дуже боляче від того, що розумієш, скільки дітей залишаються сам на сам з своїм болем і зі своїм страхом. Я ніколи не знала цієї дівчинки, не знала де вона жила і в яку школу ходила. Але я знаю, що завдяки підтримці друзів з інтернету в останню мить вона не була самотня. Це важливо. Просто прочитайте і помоліться за Юльку. А ще позвоніть тій дитині яка стала вам не байдужа і скажіть "Ти для мене важлива", або напишіть СМС. Їм дуже потрібно знати, що вони не одні.

Протез для Марти проплачено :)))))))) МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ ))))))))))))))))

Четвер, 15 січня, 2009
Вся сума на протез зібрана і сплачена !!!! 20 січня протез повинні привезти в лікарню і передати лікареві, що лікує Марту, після цього він скаже точну дату операці

Ангелінка потребує допомоги

Понеділок, 12 січня, 2009

Рождественское чудо для Марты.

Понеділок, 05 січня, 2009
Это Марта Федорняк. Она родилась и выросла в городке с красивым названием Бурштын. В июне этого года четырнадцатилетний девочке поставили страшный диагноз - остеогенная сарком большеберцовой кости. Сейчас Марта проходит лечение во Львове. После пяти блоков химиотерапии девочке угрожает ампутация ноги. Единственный шанс для Марты - эндопротезирование.

Львовские Николайско-Новогодне хроники. Часть 1.

Понеділок, 05 січня, 2009
Наш Николайско-Новогодний марафон подходит к концу, и мы хотим, поделиться со всеми как это было: