Новини

Майстерня успішного лікаря. Перший модуль

Середа, 18 листопада, 2020
Сьогодні стартує перший модуль освітнього проєкту «Майстерня успішного лікаря», який Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр проводить у співпраці з Благодійний фондом «Крила надії».

7090 разів кажемо ДЯКУЄМО!

Понеділок, 16 листопада, 2020
Ці "дякую" для усіх, хто підтримав наш проєкт #235 «Допоможи дитині здолати рак».

Майстерня успішного лікаря

Четвер, 12 листопада, 2020
Запрошуємо лікарів усіх спеціальностей, які зацікавлені у професійному розвитку та обміні досвідом, до участі в освітньому проекті «Майстерня успішного лікаря».

Про кошти

Вівторок, 10 листопада, 2020
Ви часто запитуєте, куди ми скеровуємо кошти, якщо зібрано більше, ніж оголошувалося до збору.

Громадський проект "Допоможи дитині здолати рак" №235 .

Вівторок, 03 листопада, 2020
Щороку більше 30-ти дітей у Львові потребують операцій з видалення пухлин мозку чи хребта. Зараз частину цих операцій неможливо провести у нас через відсутність спеціального обладнання, тому родини змушені їхати закордон для порятунку своїх дітей.

Термінова збірка!

Понеділок, 26 жовтня, 2020
Через стрімке зростання кількості хворих на ковід маємо багато запитів на кисневі концентратори, як від наших підопічних, так і лікарень. Хворих більшає, кисневих точок не вистачає!

Діти зі СМА:Юрчик Клюс

Понеділок, 19 жовтня, 2020
Коли святкували 10-й день народження Юрчика , то, мама жартома назвали його динозавром, бо ж для дітей із спінально-м’язовою атрофією (СМА, 1-го типу) це дуже поважний вік.

Food for child: про Вікусю.

П'ятниця, 16 жовтня, 2020
Вікуся і Аня – дві-зірочки сестрички, оточені увагою та турботою. Зазвичай старші піклуються про менших, але меншенька Аня у свої 2 рочки вже допомагає чотирічній Вікусі поїсти, дбайливо витирає їй личко серветкою та радо пропонує свої іграшки.

Фотовиставка до всесвітнього дня хоспісів та паліативу. Софійка

Четвер, 15 жовтня, 2020
Коли ми готували нашу Фотовиставка до Всесвітнього дня хоспісів та паліативу, то обрали Софійчине фото як титульне і стикнулися з цікавою реакцією глядачів: «ця дитина не схожа на важкохвору!» Власне, саме це ми і хотіли показати – коли в дітей з невиліковними хворобами буде належний догляд і підтримуюче середовище, вони матимуть комфортне життя та повноцінне дитинство.

Їжа для дітей: історія Софійки

Вівторок, 13 жовтня, 2020
Софії 17. Як і її однолітки, вона вільно серфить хвилями інтернету, переглядає кумедні чи пізнавальні відео на ютубі, спілкується в соціальних мережах.