Новини

1000 дітей потребують цього приладу

Вівторок, 07 вересня, 2021
Денситометр – сучасний ультразвуковий апарат для безпечного вимірювання щільності кісток. Цей прилад дуже потрібний для майже 1000 дітей, які регулярно лікуються у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Коробка хоробрості: історія Михасика

Середа, 01 вересня, 2021
Сьогодні тисячі дітей вперше пішли у школу. Ті, що найменші, можливо, зважилися відпустити мамину руку, коли прийшли вперше у садок. Яскравою айстрою продовжує крутитися коло життя! Та є діти, які цього дня не змогли помірятися з друзями, хто як виріс за літо. Вони саме зараз перебувають у лікарні, і замість читання чи малювання у них інший розклад – крапельниці, аналізи та обстеження.

Ліліана дякує за допомогу!

Четвер, 26 серпня, 2021
Новина, яка додасть сонця у сьогоднішній передосінній день!

Дитиство триває: Богданчик

Середа, 25 серпня, 2021
Богданчик любить футбол і спільні витівки з друзями. Він легко знаходить спільну мову з однолітками, уміє об’єднати та запалити якоюсь ідеєю. Тож, можливо з нього виросте не просто футболіст, а – капітан команди.

Дитинство триває: Кіра

Понеділок, 23 серпня, 2021
Кіра із задоволенням гостює влітку у бабусі на півдні. Тут вона може багато часу проводити на свіжому повітрі, милуватися квітами, прислухатися до щебету пташок.

Допоможіть Лілі знову бігати!

П'ятниця, 20 серпня, 2021
Допоки інші дітлахи ловили літнє сонце у жмені і гасали на велосипедах, маленька Ліля боролася за своє життя. ЇЇ літо розпочалося у реанімації. Туди вона потрапила через тиждень, після відкритого перелому руки, а далі сепсис і правець.

Дитинство тримає: Олежик

П'ятниця, 20 серпня, 2021
Олежик нещодавно відсвяткував День народження. Друзі і родичі родини, знаючи його пристрасть, подарували йому ще кілька нових іграшкових машинок. Тепер у нього справжній автопарк з вантажівок, тракторців і гоночних авто. Малюк зосереджено шикує всіх в ряд і обирає, на чому їздитиме сьогодні.

Дитинство триває: Марко

Понеділок, 16 серпня, 2021
Цей відважний приборкувач трицератопсів нещодавно відсвяткував чотири рочки.

Дитинство триває: Вероніка

Середа, 11 серпня, 2021
Знайомтесь: цю тендітну дівчинку звати Веронічка. Зовсім недавно вона відсвяткувала своє четверте день народження і отримала на нього найцінніший подарунок у світі — нове життя, свою нову нирочку! Тепер вона може жити без діалізу та радіти кожному дню дитинства!

Дитинство триває: Оля

Понеділок, 09 серпня, 2021
Олюся — дівчинка-дзиґа. Вона одночасно може бути всюди і займатися тисяча і однією важливою для неї справою. Та за мить інтерес минає, дівчинка знаходить собі стільки ж новіших, ще більш захопливих занять.