Новини

Сидорову Юрочці дуже потрібна допомога!!!

Середа, 17 червня, 2009
Юрочка проходить хіміотерапію, зараз він в лікарні з мамою. Сьогодні почали 8 блок, останній перед операцією. Його вже консультували лівівські лікарі і було прийняте рішення, що Юрі потрібне обстеження в Москві в Онкологічному інститут і ім. Блохіна.

Глушак Мар’янка. Ранній рецидив.

Вівторок, 16 червня, 2009
Вже два тижні у відділенні гематології ЛОДСКЛ знаходиться Глушак Мар’янка. Рік назад Мар’янка успішно закінчила лікування і повернулась до звичайного життя. Але 2 червня у неї діагностували ранній кістковомозковий рецидив…

Не стало Сухецької Ангелінки

Середа, 10 червня, 2009
В неділю 07.06 не стало нашої Ангелінки

Кумедні равлики

Субота, 06 червня, 2009
На цьому суботньому занятті, на щастя, було багато діток, в більшості піднялись показники і відповідно в діток і їхніх матусь піднявся настрій.

Наші чудові дівчатка

Четвер, 04 червня, 2009
Бандурка Улянка і Мамчур Христинка

Мамчур Христинці терміново потрібна допомога!!!

Понеділок, 01 червня, 2009
Христинка вже довгий час бореться з дуже складним захворюванням. Допоможіть цій веселій дівчинці наблизитьсь до перемоги!

Метелики на творчому занятті

Середа, 27 травня, 2009
Цієї суботи на творчому занятті в лікарні відбувся політ фантазії. Уява волонтерів і діток літала оскільки ми робили метеликів. Але це були не прості аплікації на папері, а дуже складні і делікатні серпантини скріплені між собою.

Новини

П'ятниця, 22 травня, 2009
22.05.09

Благодійний джазовий концерт!

П'ятниця, 22 травня, 2009
26 травня в приміщенні ресторану “Хмільний дім Роберта Домса” відбудеться благодійний джазовий концерт

Магія Японії

Четвер, 21 травня, 2009
На перший погляд з орігамі начебто все зрозуміло і просто. Беремо звичайний листок паперу, складаємо його декілька разів і отримуємо різні фігурки, від банальних корабликів-літачків і до складних квітів і звірів.