Новини

Цей непростий декупаж!

Вівторок, 24 вересня, 2013
Яких тільки технік ми не застосовували під час творчих занять! Та лиш із декупажем усе іде не так гладко, як би цього хотілось… Проте ми із дітьми із Дністерської не з тих, хто просто здається, якщо у нього щось не виходить. Тому тему цього тижня «Декупаж тарілочок» прийняли гідно, і показали, що уміємо вчитись на власних помилках:).

Софійка Пирожак отримала допомогу!

Понеділок, 23 вересня, 2013
Отже, харчування та памперси для Софійки Пирожак Вашими стараннями закуплено!

Поки б’ється серце!

Четвер, 19 вересня, 2013
Оксана Куліш потребує дуже складного і дуже коштовного лікування, яке, нажаль, неможливо в межах України. Все своє свідоме життя молода жінка живе з важкою вадою серця.

Час збирати врожай:)

Четвер, 19 вересня, 2013
Осіння пора дуже щедра на смачненькі фрукти – лишень зайдеш у садочок на декілька хвилин, і вже не «хватає рук», аби зібрати соковиті яблучка та груші. А для таких справ дуже корисними стають кошики. Діточки із гематології та хірургії добре знають, що такі речі повинні бути не лишень функціональними, а й гарними. Тому цієї суботи ми і зайнялись декоруванням плетених кошичків. А що у нас вийшло, дивіться далі.

Решетняк Сергій – потрібно МРТ!

Четвер, 12 вересня, 2013
Сергійко Решетняк майже випускник!

Німас Вадимчик - потрібен Альбумін.

Середа, 11 вересня, 2013
Вадимчик далі у лікарні, росте, дорослішає і продовжує боротьбу з атрезією. Завтра нашому малюку виповниться 7 місяців – це ще зовсім не ювілей, однак ці місяці наш хлопчик мужньо виборов у хвороби всупереч всьому і завдяки старанням лікарів та підтримці небайдужих людей!

Полінезійський настій на Дністерській 27.

Вівторок, 10 вересня, 2013
Літо, воно так швидко промайнуло, що ми й не встигли оглянутись. Але так просто його відпускати не збираємось, адже настрій малюків із львівської лікарні не опишеш інакше, аніж сонячний та позитивний:). Ось і вирішили «помандрувати» теплими краями, тими де завжди присутнє жарке літо. А зробили це, звісно ж, з допомогою творчості, створюючи полінезійські портрети із кольорового паперу, ниток та макарону:)

Марічка Кінаш – два діагноза одразу.

Субота, 07 вересня, 2013
У відділенні гематології ЗУСДМЦ на даний момент проходять лікування троє дітей з синдромом Неймеген.

Індійські слоники:)

Вівторок, 06 серпня, 2013
Індія - країна екзотики, яскравих барв та фантастичної культури. І, як на мене, це речення варто доповнити фразою: «Це країна слонів!». Адже цих тваринок тут дуже поважають, і вважають їх символом мудрості, сили та довголіття. Цієї суботи ми вирішили створити власних індійських слоників та оздобити їх за допомогою квілінгу та нитки. А що у нас вийшло можна побачити далі.