Новини

Погуляєв Богдан - 13500 гривень на Віфенд

Вівторок, 10 липня, 2012
Дуже не люблю озаглавлювати новини цифрами, а точніше сумами ... Але останні місяці роблю саме так. І зараз я теж не знаю, що додати до заголовку.

Акварельне фантазування дітей із хірургії гематології Львова:)

Вівторок, 10 липня, 2012
Ця творча субота на Дністерській була присвячена акварелі. Акварельні фарби мають одну дуже цікаву особливість: малюючи ними отримуємо повітряні, легкі картини, а це в свою чергу переносить нас у світ мрій та фантазій. Ось так, споглядання за роботою діточок із цією фарбою, наводять саме на таку думку: цей матеріал більше, аніж інші фарби стимулює дитячу уяву. Чи то через розпливчастість та ефемерність образів, а може це звичайні співпадіння – одразу ж важко сказати. Але факт є фактом – такого різноманіття тематик та ідей, креативності у творчому плані у гематології та хірургії, ми, мабуть, давно не бачили.

Куцій Олег - друга вирішальна битва.

Понеділок, 09 липня, 2012
Новин від Олега Куція не було давно, і це той випадок, коли відсутність новин самі гарні новини. Олег був удома, їздив на перевірки, набирався сил. І ось наближається час Х, коли потрібно продовжувати.

Скляночки, підставки для ручок та дитяча фантазія:)

Вівторок, 03 липня, 2012
Давненько ми на Дністерській не розписували скляних виробів. Тому вирішили надолужити пропущене, оздобивши скляночки. Окрім них на занятті можна було побачити і підставочки для ручок. Дітям така свобода вибору припала до душі і додала ще більшого запалу, аніж зазвичай. І таким чином прозорі, звичайні стаканчики за допомогою акрилу та маленьких креативних рученят перетворились на маленькі шедеврики. Розписували все, що відтворювало форму склянки – кружечки, підставки для ручок і т.д. Словом, матеріалів було на будь-який смак та вибір:).