Новини

Радість руху – це життя!

П'ятниця, 06 липня, 2018
Красуня, студентка, молодчинка, невиправна оптимістка і майбутній реабілітолог – це все про Настю Солтис, тендітну дівчинку з сяючими очима і не впевненими рухами. У Насті торсійна дистонія, що призводить до спастики м’язів, ускладнення рухів і мовлення. Насті двічі на рік потрібно робити ін’єкції батоксу – саме він розслабляє м’язи і дарує дівчинці таке омріяне полегшення…

Олежик Політило. Як би ж все було просто…

Середа, 04 липня, 2018
Два місяці тому всі ми разом подарували шанс і надію одному незвичному хлопчику. Семирічний Олежик опинився в дитячій гематології з важкою набутою апластичною анемією і йому терміново був потрібен Атгам. Рахунок буквально йшов на дні, бо аналізи стрімко погіршувались і хвороба не давала зволікати… Та навколо хлопчика зібралося стільки небайдужих людей, що він отримав свої ліки вчасно. Це була велика радість і така потрібна перша перемога!

28 чарівних таблеток для Назара.

Середа, 04 липня, 2018
От би було добре, якби існували ліки від всіх хвороб, одна таблетка, так щоб прийняв її – і все пройшло! Як би було чудово! Дуже хочеться мріяти, що хоча б в далекому майбутньому так і буде. Але поки що панацеї не існує…

Олежик Казмірук вдома!

П'ятниця, 22 червня, 2018
Олежик повернувся додому! Цей шлях був довгим – рік в лікарні у Львові, 8 місяців в польській клініці, безліч переживань і страхів… Але зараз не про це!

Зустрічаємо літо з метеликами:)

Вівторок, 05 червня, 2018
У цьому світі є чимало незмінних речей, таких як: опісля дня настає вечір, або зими - весна та інші. Ну і вже близько 10 років до них доплюсувалось те, що прихід літа, 1 червня, у дитячих лікарнях ми зустрічаємо декором метеликів.

Реанімація для новонароджених.

П'ятниця, 01 червня, 2018
Маленькі ніжки, які поміщаються в долоню, насуплений носик, рученятка з крихітними пальчиками, які здригаються від найменшого звуку, — і ти дивишся на таке маленьке і таке беззахисне маля, і хочеться небо прихилити, тільки щоб у нього все було добре, і жодна біда не торкнулася твоєї дитини.

Шанс для маленького Володі

Понеділок, 28 травня, 2018

Другі "легені"для Іринки

Четвер, 24 травня, 2018
А Ви знали, що рекорд по затримці дихання під водою становить 20 хв 10с? І що для цього рекордсмену довелося дихати 100 відстотковим киснем за пів години до занурення у воду? Проте є люди, яким чистий кисень потрібний не для встановлення рекордів, а для того аби вижити

Ура! Кошти на Атгам зібрано!

Понеділок, 14 травня, 2018
Три упаковки Атгаму, понад 300 тисяч гривень і тиждень часу – спочатку це все виглядало нереально…

Врятувати рядовго Дмитра: Повернення

П'ятниця, 11 травня, 2018
Давно нічого не було чути про нашого рядового Дмитра. Ну так ось, продовження... У випадку Дімки "повернення" будуть постійними. Тому що у нього генетичне захворювання муковісцидоз, а це постійна бородьба за своє місце під сонцем.