Новини

Лесюк Віталік – у вівторок наступний бій.

П'ятниця, 04 квітня, 2014
Віталік Лесюк успішно пройшов перший курс післяопераційної хіміотерапії Іринотеканом і поїхав відпочивати додому.

Сестрички Старости - 11200 грн на двох!

Четвер, 03 квітня, 2014
У відділенні педіатрії ЗУСДМЦ вже два роки проходять лікування дві сестрички з теплого і сонячного Закарпаття – Галинка і Лізочка Старости. Дівчаткам 8 і 6 років відповідно, і у обох вроджене генетичне захворювання – Муковісцидоз. Лише два роки тому, дівчаткам встановили діагноз, до того не могли ніяк виявити, що ж з сестричками не так.

Ми це зробили! ІТ-Миколай 2013 – підсумки.

Четвер, 03 квітня, 2014
Отже, підводимо підсумки благодійної акції «ІТ Миколай 2013» яку вже другий рік поспіль наш фонд проводить спільно з львівськими ІТ компаніями.

День лимона:)!

Середа, 02 квітня, 2014
Відтепер 15 березня у нас - день Лимона. Чому? Читайте далі.

Весняний скрапбукінг:)!

Вівторок, 01 квітня, 2014
Не за горами весняні свята, а отже і час привітань та маленьких подарунків:). Для таких подій завжди будуть актуальними листівки, створені від щирої душі. Власне над їхнім виготовленням і працювали дітки із гематології та хірургії Львова цієї суботи.

Різнобарвні буси:).

Вівторок, 25 березня, 2014
«Ця бусинка буде рожевою, друга - зеленою, а цю в забарвлю у жовтенький» - у такому дусі проходило заняття у суботу, коли діти із гематології та хірургії Львова створювали браслети із дерев’яних бус. Дівчатка робили їх для себе, а хлопчики – для сестричок та мам.

Львівські новини – про всіх по трошки.

Вівторок, 25 березня, 2014
У Львові проходять лікування кілька діток, яким зараз вкрай потрібні ніби і невеликі кошти, але їх немає зовсім, і тому просто біда… Саме про них я і хочу розповісти.

Магнітики на холодильник:).

Середа, 19 березня, 2014
Якось незаміченим пройшов повз нас символ цього року «Коник», і жодне заняття не було присвячене цій тваринці. Ось, ми і вирішили виправити таку прогалину і взялись за виготовлення конячок. Та це була не звичайна іграшка, вона послугувала діткам із Дністерської магнітиком на холодильник:).