Новини

Король Тарас – я дуже хочу вирости!

Вівторок, 28 лютого, 2017
Пам’ятаєте маленького хлопчика з сором’язливою усмішкою? Так, це Король Тарас. Тільки насправді він зовсім не маленький, а цілком навіть дорослий, однак, через низький зріст і тендітний стан і не скажеш, що йому вже майже 15 років!

Паклітаксел для Любомира – ще бракує зовсім трошки!

П'ятниця, 24 лютого, 2017
Усім вітання від Любомира Гадяка – хлопець продовжує лікування і щиро дякує всім вам за допомогу!

Перевести подих!

Середа, 22 лютого, 2017
В принципі,інгалятор має бути у кожному домі, де є діти. Адже, вони, як ніхто інший підхоплюють респіраторні захворювання. А коли у дитини муковісцидоз — це ОБОВ'ЯЗКОВИЙ атрибут лікування. Більше того, тут не підійде будь який небулайзер, а саме — Pari boy.

Удич Іванко – термінова операція!

Вівторок, 21 лютого, 2017
Критачна ситуація сталася в Удича Іванка – у малюка рецидив і він знову у лікарні. Та найстрашніше навіть не це! Всіх шокувала локалізація метастазів – у Івасика величезна пухлина в мозку…

Скромний хлопчика з великим серцем!

П'ятниця, 17 лютого, 2017
Це Любомир Гадяк – майбутній автомеханік і добрий друг тварин! Він дуже любить тваринок, вдома дружньо живуть кіт і хом’як ;) Та хлопець не лише намагається збирати безпритульних котиків і песиків – він шукає їм новий дім і люблячих господарів.

Спецхарчування для дуже особливих маленьких пацієнтів!

Середа, 15 лютого, 2017
Хоспіс, паліатив, інкурабельний... Слова, які для багатьох людей є цілком незрозумілими, коли для інших — це невід ємна частина їхнього життя.

КТ для нашого Юрчика!

Середа, 08 лютого, 2017
Чи Ви знаєте, що таке ателектаз легень? Це дуже кепський стан, що полягає у спаданні легені, при якій спостерігається гостра дихальна недостатність.

Андрійко Сас – день 11+ і понад 200 тисяч боргу!

Вівторок, 07 лютого, 2017
Минув тиждень, від тоді як ми тішились за Андрійка, що ТКМ від неродинного донора відбулась, що на день 4+ все йде за планом, що температури вже нема, і що хлопчик загалом почуває себе краще. Так є і зараз! І ми продовжуємо тримати кулачки за Андрійка і бажати йому швидкого одужання!

Коли зламався життєво необхідний апарат

Середа, 01 лютого, 2017
Зараз двом нашим підопічним терміново необхідні інгалятори,тому що їхні вийшли з ладу.

44 618 грн. для двох красунь!

Вівторок, 24 січня, 2017
Через декілька тижнів двоє дівчаток мають заступити на лікування у відділення педіатрії. І, як зазвичай, є одне АЛЕ.