Новини

Вшивний катетер Бровіак для Софійки Мицко!

Четвер, 06 листопада, 2014
У відділенні гематології ЗУСДМЦ проходить лікування маленька красуня. Звати її Софійка Мицко. Їй 9 років, вона навчається в 4 класі і дуже любить малювати. Малює Софійка зазвичай сім’ю – маму, тата, і себе з старшим братом Андрієм.

Маркус Люба – контрольне МРТ.

Четвер, 06 листопада, 2014
Дуже нечасто звертаються до нас по допомогу батьки Любочки Маркус – потрібні дівчинці препарати є в лікарні, з тим, чого немає, справляються самі, допомогти просять лише з оплатою обстеження.

Індіанські вожді!:)

Середа, 05 листопада, 2014
Нарешті ми дочекались цього веселого та яскравого заняття і наші дітки знову мали змогу перевтілитись у яскравих та веселих індіанців. Відбувалось це завдяки різнобарвним коронам, які вони виготовляли цієї суботи.

ФКУ катастрофа!

Середа, 05 листопада, 2014
Щойно відбулась розмова, якої я дуже боялась. До мене подзвонила мама, дитина,якої хворіє на фенілкетонурію. Вона хотіла взнати зовсім просту інформацію: скільки вже вдалось зібрати грошей на спецхарчування для діток із цим діагнозом. «65 гривень замість 58 417»… Опісля почутого вона, неначе втратила дар мови і довго мовчала. Мабуть набиралась сил аби задати одне єдине запитання «Що ж нам тепер робити?».

Казкова красуня Башмат Юлія.

Вівторок, 04 листопада, 2014
Ця стаття особлива, тому що написана не нами, а дівчиною, яка потребує Вашої допомоги.

Магнітики на холодильник:).

Вівторок, 28 жовтня, 2014
Цієї суботи ми разом із дітьми, що проходять лікування у відділенні гематології та хірургії Львова виготовляли магнітики. Тема виявилась не лишень красивою, але й корисною:). Тепер холодильники маленьких творців прикрашатиме симпатичний власноруч створений сувенір.

Затишшя на рахунках: Кекух Злата, Веремчук Ганна, Каптованець Дмитро, Берко Віталік.

Вівторок, 28 жовтня, 2014
Ці четверо дітей такі різні, як за віком так і вподобаннями. Але є те, що сьогодні їх об’єднало – діагноз муковісцидоз, потреба у Пульмозимі та брак коштів на лікування…

Ситуація SOS:харчування для дітей із фенілкетонурією!

Понеділок, 27 жовтня, 2014
Надзвичайно критична ситуація склалась у маленьких пацієнтів із діагнозом фенілкетонурія! Безбілкова суміш, яку вони приймали все життя не пройшла тендер… Її замінено на ФКУ-2. Проте пройде багато місяців, поки все нормалізується на законодавчому рівні. Батьки - у відчаї, тому що сума на два тижні прийому харчування звучить нереально величезною не лишень для них, а й боюсь це друкувати… для нас... Для 25 дітей із львівьскої лікарні – це 147 300 гривень. Вживати його малюки повинні по життєво… Ну що ж, звучить як новий повноцінний проект фонду.

13 500 гривень для сором’язливої красуні Гавриш Алінки!

Понеділок, 27 жовтня, 2014
Анілочка знову на плановому лікуванні у ЗУСДМЦ, і їй дуже потрібні дороговартісні ліки…

Ференц Богдан – дуже потрібен вшивний катетер Бровіак!

П'ятниця, 24 жовтня, 2014
Богданчик – наш «новенький», у лікарні він лише три тижня. Весь цей час малюка обстежують, вливають кров і компоненти, лікують простуду, з якою хлопчик потрапив до відділення і чекають підтвердження діагнозу та початку хіміотерапії.