Новини

Грастим для Сергія Чмирука.

Понеділок, 25 червня, 2012
Сьогодні мені зателефонував Сергій. Досі ми з ним ще не спілкувались і жодного разу не бачились. Спілкувались ми з татом, з мамою, з лікуючим лікарем. А сьогодні подзвонив сам Сергій, бо тато поїхав додому, а хлопцю потрібен грастим. Ще 3 флакона окрім 8 закуплених минулого тижня.

Нікіта Гарькавий - допоможіть пройти хіміотерапію.

Четвер, 21 червня, 2012
Завтра Нікіта починає курс мегадозовой хімії.

Декупажні скриньки на Дністерській:)

Вівторок, 19 червня, 2012
Коробочки, коробочки і ще раз коробочки. Так, це напевно найповторюваніша та найпопулярніша тема для наших творчих занять. А чому? Завжди знайдуться речі, для зберігання яких необхідне особливе місце, або ж ті які треба швиденько приховати, тому що даний момент вони можуть порушувати гармонію порядку:). З призначенням декупажних скриньок діти із гематології та хірургії визначились досить швидко, а ось їхнє оздоблення проходило у неквапливій атмосфері. Робота проходила наступним чином: спочатку ми розписували картонну скриньку акрилом, далі приклеєвали декупажні серветки, наклейки, при бажанні довершували роботу мазками пензликів.

ПЕТ для Віталіка Гутника.

Понеділок, 18 червня, 2012

99000 гривень за Аніну посмішку!

Понеділок, 11 червня, 2012
Знайомтеся, це Анічка Лазорчин. Їй 14 років, вона розумниця і красуня, от тільки ми ні разу не бачили її посмішки. 12 років тому вона перемогла рак - ретинобластому лівого ока, але ...