Новини

Аплікації та акварель!

П'ятниця, 01 квітня, 2016

Знову про інгалятор...

Середа, 30 березня, 2016
Не встигли ми натішитись, тим що вдалось зібрати кошти на інгалятор для Софійки Миколюк, як в той же ж день, естафету було передано іншій дитині, Ігоркові Цвяну.

Софійка Пирожак – ще один місяць життя!

Понеділок, 28 березня, 2016
Отже, чергова порція Фрезубіну і Ліберо – Софійка Пирожак передає вітання всім прекрасним людям, які допомагають їй жити:)

Креон для Соломійки.

Понеділок, 28 березня, 2016
Декілька днів тому Соломійку виписали із реанімації, але дівчинка у лікарні ще на довго...

«ІТ-Миколай 2015» - звіт!

П'ятниця, 25 березня, 2016
Цього року успішно відбулась четверта спільна з львівським ІТ акція «ІТ-Миколай 2015». Ми живемо у нестабільні часи великих змін,і як життя вносить корективи в кожен наш день – так само воно внесло корективи і в наші плани!

Коломіцин...

Четвер, 24 березня, 2016
Напевно, після цього слова вже можна не продовжувати. Бо і так зрозуміло, що ідеться про чергові проблеми, пов'язані з ним.

Квіти із креппаперу та іграшки із фетру!:)

Четвер, 24 березня, 2016
Протягом кількох останніх тижнів у відділенні хірургії та гематології — діток небагато. Один карантин плавно переходить в інший... Ми, все ж заходимо в гості до малят, роздаючм матеріали для роботи у палатах.

Леськів Нестор – 5400 на Вінорельбін!

Вівторок, 22 березня, 2016
Нестор надзвичайно цікавий, активний, емоційний та говіркий хлопчик :) Він цікавиться абсолютно всім, з чим йому доводилося стикатись - математика, малювання, трудове навчання, бойовий гопак, гра на флейті, гурток «Юного техніка» і збирання моделей літаків, і все, що б ми не робили з дітками на творчих заняттях йому до наснаги!

Юліана Палюк – Ювенільний ревматоїдний артрит.

Понеділок, 21 березня, 2016
Юліана маленька дівчинка, учениця 4 класу, красуня і відмінниця. А ще, завдяки їй ми, на жаль, дізнались про ще один важкий дитячий діагноз - Ювенільний ревматоїдний артрит, скорочено ЮРА. Що таке ЮРА? Коротко – це скутість руху, біль, затримка росту, постійні приймання ліків і дуже часті відвідування лікарні. А ще – це дуже великі суми на лікування.

Володя Штабура – терміново 3880,00 на карбоплатин!

Четвер, 17 березня, 2016
Володя Штабура завтра має розпочинати 2 блок хіміотерапії, та сьогодні виявилось, що залишки препарату Карбоплатин, які були в лікарні, вже фактично використані на нового маленького пацієнта… А Володі треба 3 флакони по 450 мг.