Новини

Подорожуючи живописом Танзанії. Тінгатінга:)

П'ятниця, 09 березня, 2012
У ці холодні, але вже майже весняні дні нам усім дуже хочеться справжнього тепла та яскравого сонечка. Тому нашу увагу привернув такий стиль живопису як Тінгатінга. Цікавою видалась не лише назва танзанійських картин, але й нестандартність зображуваних мотивів, чудова колористика і така бажана сонячна енергетика робіт. Тому цієї суботи дітьми із Дністерської було намальовано багато картин даного стилю.

Кольоровий Львів :)

Середа, 29 лютого, 2012
Львів – надзвичайно прекрасне місто України, котре зачаровує своєю архітектурою, відомими постатями та легендами. Цієї суботи діточки із Дністерської подарували нам за допомогою мистецтва частинку цього славного міста. Це відбулось за допомогою малювання вітражів акриловими фарбами.

Львів. 10250 гривень на купівлю водяної бані та центрифуги у відділення ЗУСДМЦ.

Середа, 29 лютого, 2012
Всі ми прекрасно знаємо про те, що проблема донорства крові та компонентів в дитячій онкології стоїть так само гостро, як і проблема дорогих препаратів. А іноді з жахом розуміємо, що знайти гроші на ліки часом навіть легше ніж донорську кров.

Куций Олег - терміново 4050 гривень! Тепер на Таргоцид.

Понеділок, 27 лютого, 2012
Дуже важко дається боротьба нашому Олегу Куцію. Кожен день несе за собою нові потреби, і всі вони виливаються в тисячі гривень.

Львів. Сети для тромбоконцентрату - багато і терміново!

П'ятниця, 24 лютого, 2012
У Львові катастрофічна ситуація з сетами для сепарації, нам дуже потрібні комплекти Trima для тромбоцитів.

«Надія є!». Львів - Трускавець.

Четвер, 23 лютого, 2012
У суботу 18 лютого традиційно у Львові та вперше у курортному містечку Трускавці пройшла акція до Дня онкохворої дитини «Надія є!».

Валентинки, щира любов діточкок зі Львова ;)

Середа, 22 лютого, 2012
Незважаючи на те, що свято закоханих вже пройшло, ми всі дружньо вирішили, що дарувати свою любов можна будь-коли, а не лише на 14 лютого. Тому в цю суботу у відділенні гематології та хірургії діточки зробили листівки, котрі потім отримають ті, кого малюки щиро люблять.