Новини

Рятівні катетери для двох львівських хлопчаків.

Понеділок, 29 липня, 2013
Колись давно ми мріяли щоб вшивні катетери по типу Бровіак ставили всім нашим діткам з Львівського центру. Це було кілька років тому, ці катетери не продавались в Україні, їх дарували нам благодійники і допомагали купувати друзі з дальнього і ближнього "закордону". Вони були нашою вічною проблемою, головним болем наших лікарів і порятунком для наших дітей. І ми безмежно вдячні всім, хто допомагав нам всіма правдами і не правдами отримувати ці катетери.

Музика вітру:).

Вівторок, 23 липня, 2013
Вже давненько ми хотіли провести це творче. Та завжди щось стояло нам на перешкоді, нехай це буде брак конкретного матеріалу, або ж терпіння, для того, аби нарізати силу-силенну необхідних деталей! Та все ж час для нього настав і ми дуже раді, що це чудове заняття нарешті відбулось. Не будемо писати багато зайвих слів, а одразу ж перейдемо до основного – красивих дитячих робіт із львівської лікарні, що на Дністерській, 27.

Німас Вадимчик – 1600 гривень на тієнам!

Вівторок, 23 липня, 2013
Маленький Вадимчик продовжує лікування у 2 хірургії на Орлика. Хоч малюк і виглядає значно краще і вже не такий жовтенький, як при першій зустрічі, все ж сподівання мами, що їх відпустять додому не справдились.

Сімейство котиків на Дністерській 27:).

Середа, 17 липня, 2013
Проводячи протягом тижня заняття із виготовлення котиків, ми із кожним днем дивувались все більше й більше: ніби й техніка створення є не важка, і матеріал - не із найоригінальніших, бюджет - доволі скромний… А ось реакція діток показала нам, що ці моменти зовсім не важливі: такого запалу та енергійності ми не бачили від них давненько:). Особливо це стосувалось діток із відділення гематології та хірургії Львова. Та найбільше їм імпонувала ідея із створенням сімейства котиків, а не лише однієї тваринки. Вони довго обдумували:« Кого ж краще виготовити- маму і синочка чи братика й сестричку?» і т.д. Саме тому їхні роботи і вийшли неповторними, адже кожен із діток придумав власних цікавих персонажів.

Мазурик Соломія – потрібна допомога.

Вівторок, 16 липня, 2013
Знайомтесь - ця крихітка наша нова підопічна.

Микола Губін - 6500 гривень на меронем.

Вівторок, 16 липня, 2013
Знову низькі аналізи, знову потрібен дорогий препарт.

Меморандум про співпрацю

Вівторок, 16 липня, 2013
Благодійний Фонд «Крила Надії» і МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» підписали меморандум про співробітництво з метою реалізації соціальних і благодійних проектів.

Декорування шпонованих шкатулочок:)

Вівторок, 09 липня, 2013
Ну що ж таке придумати, аби наступне заняття було цікавим та за рівнем складності ні в чому не поступалось попередньому? Вічне запитання, яке неодноразово переймає нас одразу ж по завершенню творчого в суботу! Цей тиждень був особливо напруженим у даному плані:). Та як відомо, у таких випадках на допомогу приходить креативне вирішення проблеми. Ось і у нас з’явилась наступна ідея: «А що, якщо скомбінувати дві дуже вдалі, на думку діток та волонтерів, тему?». І тут одразу згадались два найбільш яскраві та емоційно насичені заняття: оздоблення шкатулочок та кошиків. З першого ми взяли власне основу - шкатулки, а з другого – спосіб та матеріал декорування.

Маленька красуня Аллочка Жвірко.

Вівторок, 02 липня, 2013
Цю маленьку красуню звати Алла. Їй 3 рочки, вона дуже кмітлива, весела та комунікабельна дівчинка, гарна, добра і вихована, творча та здібна. Мабуть, радості та гордості батьків не було б меж, якби не прикра хвороба. У Аллочки гемангіома правої щоки – доброякісна пухлина, яка спотворює половину личка дівчинки.