Новини

Шльомська Юлічка – допоможіть придбати Вінорельбін!

Середа, 24 квітня, 2013
У Львові проходить лікування дуже добра, мила і лагідна дівчинка - Шльомська Юлічка.

Сезон великодніх занять у Львові відкрито:)

Вівторок, 23 квітня, 2013
А розпочали пасхальні творчі із створення листівок. І це не випадково, адже ми чудово знаємо, що наші маленькі друзі з Дністровської турбуються про близьких і завжди охочі поділитись із ними приємними словами та позитивними емоційми. А чим листівки не найкращий спосіб прояву такої уваги до найдорожчих людей?:)

Львівські новини.

Субота, 20 квітня, 2013

Ой чий то кінь стоїть?:)

Вівторок, 16 квітня, 2013
З відповіддю на запитання,що саме запозичене із української народної пісні дітки із Дністерської не забарились:). Вони створили безліч різнобарвних коників, за давньою українською технікою плетення, тільки замість соломи, ми вкотре застосували креп-папір. Такий виріб ми робимо не вперше, і на це є вагомі причини: легкість у його виконанні та чудовий результат.

Благодійний мистецький онлайн аукціон. Добро у дії.

Вівторок, 09 квітня, 2013
Триває проект по збору коштів на купівлю апарату штучної вентиляції легень для реанімації Львівського ЗУСДМЦ.

Шкарпетки і творчість? Чудове поєднання!:)

Вівторок, 09 квітня, 2013
Як виявилось цього прохолодного суботнього заняття, шкарпеточки здатні зігріти не лишень дитячі ніжки, а й душу, задовільнівши її естетичну, творчу сторону:). Діти із Дністерської створювали різноманітних тваринок із цих предметів одягу. І при тому проявили безмежність власної фантазії: тут ми можемо побачити і котиків, і бегемотиків, і навіть бджілок та пташок! У відділеннях вирувала шалена атмосфера, що вже вважаємо запорукою хорошого заняття:).

Петигирич Максимчик – великі перемоги маленького хлопчика!

Субота, 06 квітня, 2013
У Львові проходить лікування маленький Максимко Петигирич. У Макса Рабдоміосаркома малого тазу – підступна і агресивна пухлина, яку, однак, можна подолати, якщо все зробити вчасно і правильно.

Дві дівчинки зі Львова.

П'ятниця, 05 квітня, 2013
У львівському центрі проходять лікування дві чарівні дівчинки – загадкова Настуня Садура і весела Іринка Кархут.

Львівські новини. Завал по всім напрямкам…

Середа, 03 квітня, 2013
Останній місяць потреби наших дітей нагадують мені сніговий ком, і сьогодні мене не полишає відчуття, що з дня на день цей ком перетвориться на лавину і накриє нас з головою. Щодня хтось зайшов на хімію – потрібен Біовен, хтось закінчив – потрібен Грастим, хтось не може вилізти з низьких аналізів – потрібні антибіотики, комусь заступати на хімію – потрібен Цитозар. Потрібно все – від дешевих розчинів до дорогезних ліків, і потрібно всім, бо навіть не бідні сім’ї після кількох місяців лікування перетворюються на незаможні…

Бородинська Іруся – величезне спасибі і нові прохання.

Середа, 03 квітня, 2013
Цю новину про дівчинку я хочу розпочати зі слів подяки, адже після минулої публікації про Іру сталася дивовижна річ, яку зробили для Ірусі діти.