Новини

«Софія отримала харчування і ми всі щиро дякуємо ВАМ.» З повагою Є.Пирожак.

П'ятниця, 17 липня, 2015
Саме такими словами підписав сьогоднішній фото звіт тато Софійки. Справа в тому, що два дні тому, за годину після публікації чергового прохання про допомогу, в нашому офісі відбулась дивовижна у своїй неочікуваності подія :)

Львівські новини

Четвер, 16 липня, 2015
Розпочати наші новини хочеться зі слів подяки всім тим небайдужим людям, що в ці складні часи, не зважаючи ні на що, підтримують наших дітей.

Софійка Пирожак – життя триває!

Середа, 15 липня, 2015
Для Софійки Пирожак життя триває завдяки вам, в першу чергу, вашими молитвами і вашою турботою! Ми вкотре хочемо подякувати усім вам за те, що родина Софійки не покинута напризволяще, а сама Софія не приречена на голодну смерть.

Пульмозим для важкого пацієнта.

Середа, 15 липня, 2015
Дмитрику Ковальчуку вкрай необхідно пройти курс інгаляцій Пульмозимом.

Завтра Козак Павло поступає у відділення…

Понеділок, 13 липня, 2015
Хлопцю потрібно пройти курс антибіотиками. А це великі гроші…

Олеся Лапкевич – допоможіть здолати РТПХ.

Четвер, 09 липня, 2015
Останні пів року Олеся з мамою живуть у Києві. Ні, вони не просто так переїхали, зимою дівчинці зробили пересадку кісткового мозку і ось вже пів року Олеся бореться з РТПХ.

ТЕРМІНОВО!!! Коломіцин для Сергійка!

Середа, 08 липня, 2015
ЗІБРАНО 0 ГРИВЕНЬ! СТАНОМ НА 13.07.2015 ЗБІР ТРИВАЄ! «Терміново потрібен препарат», «На вже» , «Критична потреба»! Напевно, найчастіші фрази, що можна прочитати в наших в новинах. Так часто, що до них звикаєш та не звертаєш уваги. Інколи вже просто немає сил від того вічного бігу за коштами та препаратом. Але іншого виходу немає… Тому що у відділенні на нього чекає маленький пацієнт…

Віталік Бензак – наш «дорогий» хлопчик. Або 20000 гривень на метотрексат.

Вівторок, 07 липня, 2015
Віталік Бензак проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ. На початку року Віталіку поставили ендопротез – операція стала можливою в першу чергу завдяки благодійникам і небайдужим людям, оскільки протез купувався у дуже нестабільні часи, коли валюта росла щодня і за цінами було годі встигнути…