Новини

Допоможіть малюку зі Львова!

Вівторок, 02 квітня, 2013
Трегуб Назарчик знову в лікарні.

Першоквітневий підхід до творчості:).

Вівторок, 02 квітня, 2013
Усмішки, жарти, розіграші! До дня, що викликає стільки позитиву треба з підготуватись заздалегідь та «озброїтись» дотепними аксесуарами:). Що ми і зробили. Свято сміху в лікарні почалось ще у суботу завдяки зробленим дітьми із хірургії та гематології окулярам. Спершу вирізали основу, далі оздоблювали її наклейками для творчості, вушка робили із пухнастих дротиків, які прикріпляли до оправи за допомогою клеючого пістолету. Ось, ніби і уся схема роботи – не складно, а головне - смішно:).

Олежик Куцій – допоможіть придбати Ексіджад!

Вівторок, 02 квітня, 2013
(Додано від 03.04.2013 - Кошти зібрано! Величезне спасибі!)

Нижник Василько – коштів на обстеження все ще бракує.

Субота, 30 березня, 2013
Канікули у нашого Василька вже закінчились – з понеділка хлопчик у лікарні.

Артишко Тарас – дуже низькі аналізи, дуже потрібна допомога!

П'ятниця, 29 березня, 2013
Критична ситуація склалась у Артишка Тараса. Хлопчик проходить перший протокол, зараз по плану блок Цитозару, і на другий день після введення маємо повне тотальне падіння аналізів!

Назарчик Трегуб – 4300 грн, щоб заступити з понеділка на хімію.

Вівторок, 26 березня, 2013
У маленького Назара з гематології справжнє свято – хлопчика на тиждень відпустили додому!

Крейдяні творіння дітей із Дністерської 27:).

Вівторок, 26 березня, 2013
«Відкриваємо коробочку та обираємо собі крейду». І так, після цієї фрази, ми побачили широко розплющені сяючі оченята маляток. Ще би! Від такого кольорового вибуху, який можна було побачити, розгорнувши упаковку із пастелями, ніхто не встоїть!Таким чином ми помаленьку взялись за підвищення рівня захвату у діток:). Наступною ціллю, посталеною нами під час заняття, стало покращення показників радості та усмішок завдяки такій настанові«Розмалюйте крейдою листочок, а потім розтушуйте зображене пальчиками».. Останнє, напевно, було саме тим, чого так чекали усі присутні на занятті:). Руки, лице, одяг – усе кольорове та яскраве). Ну, як у справжніх митців!

Курницький Денис – продовжуєм лікування.

П'ятниця, 22 березня, 2013
Справи у Дениса Курницького не дуже, але наш маленький дослідник продовжує лікування. Дениско проходить інтенсивну хіміотерапію.

Нижник Василько – 4000 на МРТ.

П'ятниця, 22 березня, 2013
Історія Василька Нижника це історія надзвичайної мужності і недитячої віри та надії на краще. Він вразив нас з самого початку своїм оптимізмом, силою волі та прагненням жити.

Ростик Білошапко – дуже-дуже потрібна допомога!

Четвер, 21 березня, 2013
Білошапко Ростик закінчує блок хімії, сьогодні ще під крапельницею.