Новини

Безус Ігор у реанімації та потребує Вашої допомоги!

Понеділок, 29 лютого, 2016
Як тільки мова заходить за Ігоря Безуса, розуміємо, що у він знову у критичному стані, що йому знову потрібно безліч дорогих препаратів і що він знову у реанімації... І зазвичай, на жаль, так воно і є...

Майстер-клас від маленьких художників:).

Вівторок, 23 лютого, 2016
Ми ніколи не сумнівались в тому, що нашим малятам з Дністерськох все під силу, проте вони не перестають нас дивувати. Ось наприклад, цього тижня багато хто з них проявив себе як обдранований художник:).

Посилка з Брешії!

Вівторок, 23 лютого, 2016

Хроніки військового шпиталю.

Понеділок, 22 лютого, 2016
Маємо ще один подарунок для львівського військового госпіталя – перфоратор шкіри, або дерматом, і 10 штук одноразових насадок для нього.

ПУЛЬМОЗИМ...

Понеділок, 22 лютого, 2016
Пригадуєте цю дівчину? Це Влада Литвин — майбутній шеф-повар:). Їй дуже потрібна Ваша допомога!

15 606,55 грн для дуже сміливої дівчинки!

П'ятниця, 19 лютого, 2016
Настя Троніщак — бойова, смілива та дуже наполеглива дівчинка. Щоб її не чекало попереду — бронхоскопія, встановлення катетера чи навіть операція, вона завжди іде на всі процедури впевнено та з високопіднятою головою!

Меланія Горошенко – терміново 2120грн на Аміноплазмаль!

Четвер, 18 лютого, 2016
У відділенні гематології проходить лікування чарівна дівчинка з надзвичайно гарним ім’ям Меланія. Дівчинці 15 років, вона навчається в 9 класі, живе у Львові з мамою, татом і молодшим братиком, займається спортом, туризмом і театром :)

Cердечка до дня всіх закоханих!:)

Четвер, 18 лютого, 2016
Цей день не можна уявити без безлічі сердечоr та признаyь у коханні:). Ідеться про день святого Валентина. На це свято хочеться бути оригінальним і вразити тих, кого любиш незвичною валентинкою. Такі ми робимо разом з дітками на Дністерській 27.