Новини

Пуняк Андріанка – 2650 гривень на філстим. Де взяти?

Субота, 26 липня, 2014
У відділенні львівської гематології проходить лікування дуже серйозна і водночас дуже весела дівчинка. Звати дівчинку Андріанка Пуняк, їй 6 років і попереду у неї тривале лікування.

Володя Гамала. Найкращий подарунок - дихати вільно.

Вівторок, 22 липня, 2014
Володя Гамала спокійний, врівноважений, привітний хлопець, веселий і усміхнений, не зважаючи на хворобу. Володі 30 років, чотири роки тому у нього виявили Муковісцидоз – серйозне захворювання, що потребує частих лікувань і постійного лікарського нагляду. Та замість того, щоб впасти у відчай, хлопець зітхнув з полегшенням – бо нарешті вперше побачив в обличчя ворога, з яким належить боротись.

Кінаш Марічка – боротьба триває! Радощі, труднощі і нові потреби…

Четвер, 17 липня, 2014
Марічка Кінаш продовжує лікування. Марічка вперто долає всі кризи і загострення і знову йде вперед!

Полінезійські портрети:).

Четвер, 17 липня, 2014
Спекотна, сонячна погода, що панувала минулого тижня, не покинула нас і цієї суботи. Ось ми і вирішили продовжити літню, екзотичну тематику: на зміну "тінга-тінга" прийшла полінезійська аплікація. Діти проявили неабияку креативність, і ми можемо побачити на їхніх роботах безліч незвичних ідей та деталей.

Спекотне заняття у Львові:).

Четвер, 10 липня, 2014
Назва статті стосується, як і погоди, що панувала цього суботнього ранку на вулиці, так і теми заняття, яку ми запропонували відділенню гематології та хірургії Львова: "Сонячна тінга-тінга". Діти, як це їм властиво, повністю не дотримувались цього стилю, а додавали роботі власних штрихів. Що у них вийшло, дивіться далі.

Львів - МРТ для трьох красунь.

Середа, 09 липня, 2014
У відділенні хірургії ЗУСДМЦ проходять лікування три красуні – три дорослі дівчинки – Перетятко Анастасія, Савчин Марія і Шегда Софія. У всіх трьох різні діагнози, та у всіх трьох злоякісні пухлиин, всі три проходять хіміотерапію і для всіх настав час контрольного МРТ.

Чудовий суботній ранок на Дністерській, 27:).

Четвер, 03 липня, 2014
Зазвичай наші творчі статті починаються із традиційного "Цього тижня ми створювали....". Та опісля цьоготижневого заняття хотілось написати " Чи є різниця, що ми виготовляли, коли все й без арт-заняття було настільки чудово!". І справді, на творчому панувала особлива, дружня та дуже-дуже приємна атмосфера. І на це було багато причин: ми побачили на занятті й відділенні тих діток, які ще зовсім недавно лежали у реанімації, і за яких ми всі дуже переживали. Також опісля великої перерви зустріли дітей, що прийшли на планові перевірки. Завдяки цьому все було по-домашньому тепло. Та все ж, якось не годиться у вступі про творчого заняття проігнорувати саму його тему,тому все ж таки напишем, що ми робили симпатичні прикраси для вазонків:).

Прийма Оленка. 26 тисяч гривень або шанс на життя.

Вівторок, 01 липня, 2014
Це Оленка. Їй 14 років. Вона здібна, розумна і активна дівчинка, гарна і трудолюбива, добра і талановита.