Новини

Спецзавдання: 2 кисневі концентратори!

Середа, 15 квітня, 2015
Нещодавно завдяки Вашій допомозі, ми нарешті купили концентратор для Софійки Миколюк. Та видихнути з полегшенням немає коли. Тому що на черзі з такою ж потребою ще 2 діток.

Кумедні окуляри:)

П'ятниця, 10 квітня, 2015
Завжди з нетерпінням чекаємо цього заняття, тому що завдяки ньому можна досхочу насміятись. Цього разу все ішло по плану, і усмішки виникли навіть найсерйозніших обличчях.

Львівські новини. І знову діти.

Четвер, 09 квітня, 2015
Знову потрібна допомога для наших дітей – комусь розчини, комусь розхідні, комусь обстеження…

Вікторія Ваврущак – 3000 гривень на КТ.

Середа, 08 квітня, 2015
Віка Ваврущак проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ. У відділенні дівчинка з жовтня 2014, позаду у Вікторії 8 блоків ХТ до операції, операція і 3 блоки ХТ після операції.

Про хороше:).

Понеділок, 06 квітня, 2015
В такий похмурий день, як сьогодні, дуже хочеться позитиву. Цю статтю ми присвятимо хорошим та яскравим подіям, які відбулись зовсім нещодавно.

Злата Коваленко - світлий ангел

Понеділок, 06 квітня, 2015
В суботу о 10 годині ранку ми дізнались, що Злата вже не з нами. Для всіх це було шоком, адже ніхто не міг такого припустити.

Яскраві коники на Дністерській 27:).

П'ятниця, 03 квітня, 2015
Так, це не дежавю, і ми знову робили коників із креп паперу:). Тому що коли ми бачимо, що заняття дуже сподобалось дітям і пройшло на «ура», не боїмось повторюватись і приблизно через рік проводимо його знову. Ця історія стосується коників-мотанок. Та все ж, скільки б раз ми не робили ці вироби, вони завжди виглядають по особливому і не схожими на своїх минулорічних попередників.

Шкірка Марічка продовжує боротись за життя.

Середа, 01 квітня, 2015
Вперто і впевнено виборює у хвороби кожен новий день маленька Марічка Шкірка. Крок за кроком, день за днем малеча долає всі негаразди і 28 березня відсвяткувала всій перший (!) день народження!

І знову Софійка Пирожак. 6700 на фрезубін і памперси.

Середа, 01 квітня, 2015
Минає ще один місяць, який Софійка Пирожак прожила з нами завдяки вам. Мова йде не про календарні місяці, у Софійки та її батьків інший відлік – минає місяць з останньої закупівлі…